Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény! Kiskunhalason a...

Vélemény! Kiskunhalason a Bibó vagy a Tekó a jobb suli?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Tekóba nem jártam szóval nincs viszonyítási alapom, viszont a bibós tapasztalataimat letudom írni.


- Ha az angol érdekel akkor itt az első csoportba C2 nyelvvizsgára is teljesen jól felkészítenek (Vladár Éva és Paul Crowson), németből hasonlóan kiváló tanárok vannak (pl Hegyi Erika).


- Ha matematika érdekel és egyetemen is azon a vonalon tanulnál tovább akkor az első féléves analízis (van ahol kalkulus néven van) zökkenőmentesen, minimális erőfeszítéssel menni fog, még a BME-s is (személyes tapasztalat). Szabó Klára tanárnő kiválóan felkészít belőle.


A többi területbe annyira nem ástam bele magam, de általánosságba a tanárok kedvesek, segítőkészek és tisztességesek, az érettségik elég jól szoktak sikerülni, rendszeresen érnek el a diákok jó helyezéseket megyei valamint országos versenyeken és még sorolhatnám.


Nekem csak pozitív élményeim vannak a gimnáziummal kapcsolatban, most tavasszal végeztem. Hallottam, hogy most valami elektronikus beléptető rendszert hoztak be és nem lehet úgy kijárkálni, de ennek kérdezz utána hogy pontosan hogy is van, mindenesetre nem hangzik valami jó dolognak...

2018. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az az elektronikus belepteto rendszer szerintem soha sem fog megvalosulni. 😂 (Legalabbis mostanaban valoszinuleg nem, mert mar ket eve is ezzel ijesztgettek minket)

Nekem is csak jo tapasztalataim vannak az iskolaval kapcsolatban, a tanarok kiemelkedoek mind szakmailag, mind emberileg (bar en csak azokrol tudok nyilatkozni, akik engem tanitottak).

A legkor baratsagos, szerintem soha sem mentem ugy orara, hogy gorcsolnom kellett volna.

Erettsegikre lelkiismeretesen felkeszitenek.

Altalaban szivesen segitenek, valaszolnak a kerdesekre es figyelembe veszik a szemelyes kereseidet is. Szoval semmikepp nem akarnak neked "rosszat" es nem is akarnak "megszivatni". Az erofeszitesedet ertekelni fogjak.

Ide nagyreszt tenyleg olyanok jarnak, akik tele vannak ambiciokkal es tanulni szeretnenek, nyitottak a vilagra.

Az evfolyamrol nem egy ember jutott be arra a szakra, ahova az orszagban a legtobb pont kell, es nem egy ember tette le angolbol a C2 nyelvvizsgat.

2019. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!