Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szlovákia bezárta a középiskol...

Szlovákia bezárta a középiskolákat! Magyarország is lép?

Figyelt kérdés

Csakmert a visegrádi hàrmakat hangoztatja mindig Orbán,meghogy figyelik egymás lépéseit.

Plusz ott összesen 61 elhunyt van,meg fertőzött is kevesebb,és meglépték, nagyon helyesen szerintem. Hangsúlyozom a KÖZÉPISKOLÁKAT zártàk be.


2020. okt. 11. 20:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
46%
Nem lép szerencsére.
2020. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mi csak a külföldön dolgozó magyarokat szivatjuk orrba-szájba. Ez személyes bosszúállás azon a 600 ezer magyaron, akik Németországban, Ausztriában stb. dolgoznak.
2020. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

1

Ezt te szerencsének nevezed? Hogy a pénz ismét fontosabb mint az emberélet?

A WHO is megmondza hogy szarok az ertékeink..

2020. okt. 11. 21:04
 4/39 anonim ***** válasza:
31%
Hope so not
2020. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
24%
Igen, mert én normálisan akarok élni!
2020. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
25%

A középsikolások pedig leállítják a vírus terjedését és nem lesz halott és nyilvánvalóan otthon fognak ülni.

Mégis meddig?

2 hónapig? Annak mi értelme van?

A vakcináig? Miért,mert utána mindenki beadatja,és nem lesx semmi?

Hagyjuk már ezt az állandó hisztit!

Nem a középiskolák bezárása fogja megváltani a világot!

Mert attól,hogy a 16 éves Pistike otthon "tanul" attól még a 70 éves Mari néni el fogja kapni a lányától,aki hozza neki a bevásárolt holmikat.

Nem tudod kivédeni!

Ezzrl csak ártasz a korosztálynak,a többség nem sportol,nem fejlődik pszichésen a tanulásról meg inkább ne is beszéljünk.

2020. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
47%

Szlovákiai lakos vagyok, előre leszögezem aki kötekedni akar.

Nos Szlovákiában nagyon rossz a helyzet, kétszer roszabb mint Magyarban. Itt 1-2 hét múlva szerintem a felső tagozat az alapiskolákban is zárva lesz, és nem, Magyarban annyira nem rossz a helyzet hogy iskolákat zárjanak.

2020. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%
Valóban úgy néz ki, hogy Szlovákiában nagyon felpörgött a járvány, az utóbbi napokban 1000 főnél több új megbetegedést regisztráltak, és mivel Szlovákia lakossága kicsit több mint a fele Magyarországénak, szóval ez magyar viszonylatban kb. 2000 új fertőzöttet jelent, és ez a szám ráadásul exponenciálisan emelkedik. Magyarországon azonban szerintem ilyen adatok mellet is legfeljebb a rendezvényeket korlátoznák, mivel a kormány politikailag tökön szúrná magát az ország leállításával.
2020. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
64%
Novemberben lesznek szigoritások itt is
2020. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod?
2020. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!