Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szlovákia bezárta a középiskol...

Szlovákia bezárta a középiskolákat! Magyarország is lép?

Figyelt kérdés

Csakmert a visegrádi hàrmakat hangoztatja mindig Orbán,meghogy figyelik egymás lépéseit.

Plusz ott összesen 61 elhunyt van,meg fertőzött is kevesebb,és meglépték, nagyon helyesen szerintem. Hangsúlyozom a KÖZÉPISKOLÁKAT zártàk be.


2020. okt. 11. 20:43
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

"Novemberben lesznek szigoritások itt is"


ó ezt már hallottuk ezer dátummal szept 15, szept 24, okt 1 és semmi se lett egyikből se.

Most épp okt 22 a sláger hogy utána majd meglátjuk mi lesz. Mi lenne. Semmi.

2020. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
59%

Még előbb bevárjuk a lengyeleket.


Egyébként itthon is van már napi 2000 újabb fertőzött, csak nem tesztelnek eleget így nem derül rá fény.

Már Müller Cecília is kritizálta az elvégzendő tesztek számát.


Épp minden tudomány amellett szól, hogy ha Magyarország nem lép durván el fog szabadulni a járvány. Szóval én biztos vagyok benne, hogy nem kellesz őszi szünet után vissza menni a középiskolásoknak legalább is.


Ha mégis akkor elszégyellheti magát a kormány. Mindenesetre remélem nem várja meg amíg egy diák meghal. Nekem van krónikus beteg és túlsúlyos osztálytársam is, szerencsétleneket alig látni, mert torok kaparással már nem mernek eljönni teljesen érthető okokból.

2020. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Erről ennyit. Álmodozni nem bűn, csak kissé gyerekes. NEM LESZ TÁVOKTATÁS!!

2020. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
47%

#13 Jajjj, hagyjuk már ezt, minden nap mást mondanak.


Ezer példát tudnék mondani hirtelen véleményfordulatokról a kormány részéről..


Pl ott van a foci. Év elején azt mondták, hogy nézők ebben az idényben biztosan nem lesznek beengedve, aztán nesze mégis ott vannak.


Akkor utána arról is szó volt, hogy határzár lesz ahonnan külföldi nem jöhet be, aztán 1 hét múlva már enyhítettek rajta, ma már minden hülye okból beengednek bárkit.


Nem biztosíték semmire sem az amit a kormány élén mondanak. Szlovákiában is mondtak 2 hete hasonlót, hogy nem lesz bezárva iskola mert nem indokolt aztán mégis itt van.

2020. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
49%

Jajj egyébként meg mi az, hogy kisöpri?


A vírus mindig ott van ahol emberek is vannak. Tulajdonképpen minden nap ki van söpörve a vírus iskolákból amikor minden diák hazamegy és a takarítók kitakarítanak.

Aztán másnap ugyanúgy behurcoljuk. Őszi szünet utáni első napban is ugyanolyan dózisban lesz ott a vírus mint amilyen dózisba behurcolják.


Ez nem éppen egy megfontolt nyilatkozat volt tőle.


Akkor már inkább azt kellett volna mondania, hogy készen állunk arra, hogy az őszi szünetet követőleg is minden felelősséget magunkra (kormányra) vállalva hagyományos tanrendben folytassuk az oktatást a közoktatási intézményekben.


De a vírus kisöprése egy értelmetlen mondat volt biológiai szempontból.

2020. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Őszi szünet után szerintem is bezárnak a középiskolák!

Teljesen indokolatlan bejárni 15+ éves diákoknak

Elvannak szülő nélkül, és aki elbohockodja a távoktatàst az vessen magára!

2020. okt. 12. 22:25
 17/39 anonim ***** válasza:
43%
Fogd már fel, hogy a diákok teljesen érthetően rohadtul nem maradnának otthon, ezért baromság bezárni a középiskolákat!
2020. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
60%

#17 Nem ez lesz az elsődleges szempont amit figyelembe vesznek.


Amúgy meg ha nem is maradnak otthon akkor mivan? Mindenkinek kell mozgás, friss levegő, ez teljesen természetes, nem is fognak 0-24-be bezárkózni de azért mégse lesz akkora tolongás mintha egy zárt téren belül lennének összezsúfolva.

2020. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
28%
középiskola bezárásának amúgy sincsen gazdasági hatása sőt még ha be zárnák az állam jár jól mert nem kell fizetni a fűtést a vizet stb...
2020. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
38%

Tényleg,zárjuk be,végülis milyen hátrány származhat belőle?

Például az egyik legjobb szakasz a gimi szakasz(legalábbis nekem),na most 6 hónapot(fél èvet!!!)karanténban voltam,elnézést,hogy szeretnék normális èletet élni,és nem hónapokig otthon ücsörögni.

Vannak barátaim,szeretnék velük normálisan kommunikálni,hülyéskedni,viccelődni,suli után elmenni ide-oda.

Hordom rendesen a maszkot,ha tudom,a távolságot is tartom,nagyszüleimet már 4 hónapja nem láttam,emiatr,tehát én úgy gondolom,hogy én betartok mindent.

A sok gyerek(tisztelet a kivételnek)aki utálja a sulit,lusta tanulni,annak most van ürügye,hogy nyávogjon,hogy be kell járni

Rá fogják,hogy jajj,az időseket védjük,holott meg őket parodizálják ki a következő pillantban,meg velük tiszteletlenek.

És nem vagyok buta,tudom,hogyha kikerülök a való életbe,akkor dolgoznom kell,és nem lesx olyan,hogy ottjon ellustuljuk az egészet,kifogásokat gyártunk,hogy miért nem voltam online órán stb.

Ez csak hiszti a diákság felől(ismét tisztelet a kivételnek)


Elnézést,hogy nem akarok otthon ülni,elnézést,hogy szeretnék jó ember lenni,amit emberek között tanulok meg és nem otthon egyedül,elnézést,hogy szeretnék rendesen tanulni,elnézést,hogy szeretek a barátaimmal lenni.

Én elfogadom a tényt,hogy most itt ez a vírus,de nekem egy életem van és azt maximálisan ki szeretnèm használni és nem félni ettől a vírustól és a még súlyosabb következményeitől.

2020. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!