Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legbüfébb büfé szak,...

Melyik a legbüfébb büfé szak, ha tényleg csak egy rohadt papír kell?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Óvodapedagógia? Férfiként mondjuk furcsa lenne, bár nem tilos.
2020. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

A szabad bölcsészetet mondanám alapból, de az a filozófia tárgyak miatt nem könnyű. (jártam oda 2 félévet)

Még ezek jutnak eszembe: politikatudományok BA, pedagógia BA, társadalmi tanulmányok BA, kommunikáció- és médiatudomány BA.


Szerintem ezek azok a szakok, amelyeket kis energiabefektetéssel el lehet végezni levelezőn, ha mindegy milyen diploma kell a munkahelyi feljebbjutáshoz. Illetve ezekre a szakokra jellemző, hogy utána nehéz velük konkrét állást találni, hacsak nem mész vele tovább valami más MA-ra, aztán PhD-re. Nekem ezt jelenti a büfé szak kifejezés.

2020. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Amikor le kell nézni egy papírt, akkor a szakok javarészét lebüfézik, de amikor az a kérdés, melyik a legkönnyebb, akkor már nem annyira egyszerű a kérdés, mert egyiket sem kapod meg "ingyen". A 200 kredit az 200 kredit és bizony az rohadt sok beadandót, vizsgát, tételt, seggelést jelent, a legbüfébb büfében is. Akkor mégsem annyira egyszerű a helyzet, amikor meg is kell csinálni. Én olyat javaslok neked, ami legalább minimálisan is szakmádba vág, mert 3 évet olyannal tölteni, ami utána tényleg csak wc papír, az még a feleslegesség érzésén felül borzalmasan időpocsékoló is.


Mivel foglalkozol?

2020. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Fel nem fogom mi értelme van egy olyan diplomát megcsinálni, amiben sosem fogsz dolgozni és nem is érdekel csak azért, hogy diplomád legyen?!
2020. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kom.média :D


Bar ott azert vannak hasznos targyak is

2020. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4:


Azért van értelme, mert bizonyos munkahelyeken ez alapján kapod a fizetésed. Van egy ismerősöm, akinek csak OKJ-s végzettsége van és azt mondta a főnöke, ha csinál egy bármilyen diplomát, akkor eggyel feljebb kerül és a jelenlegi fizetése háromszorosát keresné. Diploma nélkül nem tudja feljebb juttatni.

2020. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

De minek kérik a diplomát, ha az nem a munkakörre specifikus?

Persze állami szférában lehetnek ilyen bődületes ökörségek, de hát állam bácsinak soha nem érte meg dolgozni.

2020. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem. Közlekedésben dolgozik és nyelvi diplomával jutott feljebb.
2020. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megvalaszoltak. Pénzért. Van aki öl érte van aki a sajat egeszseget teszi tonkre erte, van aki a hazajat árulja el erte, ezt mind megertitek csak azt nem ha valaki egy diplomat szerez a penzert?
2020. okt. 13. 21:05
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Az érthető hogy pl közgazdász vagy és közgazdász diplomát csinálsz. De ha ugyanebben a munkakörben pl fogorvosit végzel, de nem akarsz szakmát váltani, annak nincs értelme.
2020. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!