Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legbüfébb büfé szak,...

Melyik a legbüfébb büfé szak, ha tényleg csak egy rohadt papír kell?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 12:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor kuld el nekem havonta azt az osszeget amennyivel tobb lesz a fizu diplomaval. En talalni fogok neki ertelmet.
2020. okt. 13. 21:37
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor is értelmetlen. Részedről azért, mert nem a szakmádba vágó diplomát akarsz, csak "akármilyet", a munkáltató részéről meg hogy nem az számít, hogy szakterületi diploma, csak diploma. Ennyi erővel most is megadhatná a több pénzt, hiszen a munkakörhöz nem kell a diploma és nem is lesz ahhoz való végzettséged ha büfé szakot csinálsz.
2020. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Megadhatná, de hány kiló kenyeret kapok a boltban olyan pénzből amit megadhatna?
2020. okt. 14. 09:47
 14/18 A kérdező kommentje:
Azva baj hogy azt nem latod át, hogy ebben az esetben a diploma megszerzesebis egyfajta munka abbol a szempontbol higy penzt adnak erte. Regebben olyan volt hogy egyyyy zenesz ejszaka vagonokat pakolt ki, hogy legyen penze. Az ugyanugy nem a szakmajaba vago tevekenyseg volt, de enni akkor is kell, ha valaki nem a szakmajaba tartozo tevekenyseggel keresi meg a kenyer arat. Az alap osszefuggesekezt nem latod. Enni sohasem ertelmetlen.
2020. okt. 14. 10:19
 15/18 anonim ***** válasza:
Magyarán, a munkáltató hülye, hogy diplomához köt olyan előléptetést, amihez igazából nem is szükséges a diploma.
2020. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem a munkaltato a hulye hanem az egesz rendszer. A munkaltato is nagyon jol tudja h ez ertelmetlen
2020. okt. 14. 22:43
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az óvodapedagógus, nem igazán értem miért is kapnak ők egyébként diplomát. Szerintem egy érettségi utáni technikum képzés simán veri ezt a szakot, elég megtekinteni a mintatantervüket. Nekem van ismerősöm, aki állandóan ezzel fényezi magát, úgy hogy nekem e.ü diplomám van és, abból sem a gyengébb fajta. Nyilvánvalóan okosabbnak képzeli magát, amíg egyszer jól le nem oltom a p*csába!
2020. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Es 50 eves ferfikent felvetelizhetek ovodapedagogusnak? Mondjuk en meg telaponak is jo lennék
2021. jan. 4. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!