Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék javítani az...

Hogyan tudnék javítani az érettségimen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve érettségiztem, sajnos nem lett valami jó. Hallottam, hogy újra lehet írni, erről lenne pár kérdésem.

Melyik iskolát ajánlanátok Budapesten?

Van olyan suli, ahol van esti vagy levelező képzés?

Ilyen esetben mennyi idő áll rendelkezésre a tanulásra? Úgy értem, hogy pl.1 év alatt kell felkészülni vagy mennyi?

Általában mikor szokott lenni a beíratkozás? Hallottam hogy van őszi érettségi is....


Bocsánat, hogy ilyen sok a kérdés, nézelődtem már a témában, de nem mindenre találtam meg a választ egy helyen. Itt ilyen opciók vannak, ott olyanok.


Köszönöm előre is a segítséget!



2020. okt. 16. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a kérdésedből ha jól értem, elvégezted a 12 osztályt és van is már érettségid. Ebben az esetben csak a vizsgára/vizsgákra kell jelentkezned (fizetős már), az a te dolgod, hogy hogyan készülsz fel rá. (Egyedül vagy magàntanàr.)
2020. okt. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, jól értetted.

És azt nem tudod esetleg, hogy olyat lehet, hogy csak azokból a tárgyakból javítok, ami nem lett jó? Vagy ilyenkor mindegyikből kötelező? Igazából a matek és a töri olyan, ami elég silány lett. (A matektól nagyon félek :D)

2020. okt. 17. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Első vagyok. Abból teszed le az érettségit amiből akarod. Ha csak 1 tárgyból akkor abból. Sőt, olyanból is lehet amit nem is tanultàl suliban. Viszont azt tudni kell, hogy ilyenkor nem kapsz új bizonyítványt, hanem tanusítványt.
2020. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!