Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolátokban nem reppent fel...

Iskolátokban nem reppent fel a pletyka, hogy őszi szünet után csak online oktatás lesz, nem lesz újra bejárós tanítás?

Figyelt kérdés
Két gyerekünk két iskolába jár, de mindkettőben ez a hír terjed nem hivatalosan. Értem én, hogy pletyka, de már egyes tanárok is erről beszélnek. :-o

2020. okt. 19. 13:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
A tanár is annyit tud, mint te vagy én.
2020. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%

Ez már volt a Szuperkupa döntőnél,már volt olyan is,aki mindössze 2 hetet mondott és még sorolhatnám.

Nálunk nem kering ilyesmi,de nem éri meg ezen filózni.

Ha lesz bezárás,ne aggódj,tudni fogod,ha pedig nem,akkor örüljünk nek. Ugyanis a sulibezárás azt jelentené,hogy nagyon nagy gáz van,amit szerintem senki sem szeretne.

Reméljük a legjobbakat!

2020. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
37%

Csemetéink iskolájában is beszédtéma ez! Lányom tanárnője is elszólta magát, nekik ki van adva, készüljenek fel az online oktatásra a szünet utánra. 🤔

Nézzük csak a híreket, egész Európában tombol a járvány! Kijárási tilalom, otthonmaradásra szólítás, Szlovákok minden lakost letesztelnek, a román államtitkár kimondta, a román egészségügy elvesztette a Covid elleni harcot. 😞 Környezetünkben mindenhol baj van, nálunk pedig jól működik az orbán kormány statisztikaszépítése. Nagy esélye van, hogy az őszi szünettel kezdik meg nálunk az újabb otthonmaradást.

2020. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
55%

#2: "azt jelentené,hogy nagyon nagy gáz van,"


Az van.

2020. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%

Az iskolámban minden technikai és emberi akarat adott a távoktatásra. Erről majd a tankerület fog dönteni és nem a gyakori népe.


Érdekes ez a pletyka. Szeptembertől a következő tuti időpontokat hallottam a távoktatásra: szeptember 14, október eleje, november 2, janiuár eleje, jan 25 (a központi írásbelik után). Az első kettő nem jött be, remélem a többi sem!

2020. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

"szeptember 14, október eleje, november 2, janiuár eleje, jan 25"



Hát a fele még hátra van....

2020. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

"nekik ki van adva, k"


És ki adta ki? ugyan ... mese habbal. KI adta ki na áruld el! mert különben ez egy lóf****sz nem hír.

2020. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
Azért figyelitek, hogy kijelentették a következő 7-10 napban stagnálni fogunk és nem lesz kiugróan magasabb a megbetegedések száma....na ha ezt ennyire tudják nem kell kommentálnom tovább...
2020. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is pletykálnak, sőt a külsős gyakorlati helyen is(másik város iskoláinak tanulóival járunk), de nem hiszek el már semmit. Hivatalosan jeletsék be és kész, azok tények, de ezek csak többnyire unalomból született pletykák.


Tanáraink egy része is jött szeptember 14, 24-25, október 1 stb dátumokkal, amik többnyire erről az oldalról szabadult ki. Egyik sem jött be. Csak össze kötötték őket a közelben lévő eseményekkel. Például Szeptember 14- Romániában tanévkezdés, Szuperkupa szeptember 24, október 1 azért, mert már 1 hónapja van tanítás és most az őszi szünet utáni a szünet miatt. Viszont szünettel nem a világvége jön, hanem 1 hét pihenés utána vissza a suliba.


Az egyik tanáromat idézzem: "Mi sem tudunk többet, mint ti."

2020. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

Amikor gimnazista voltam, volt egy pletyka arról, hogy az osztályfőnökünk apáca volt a piarista rendben, de kirúgták, mert botrányosan viselkedett.

Év végén az osztályfőnök bejelentette, hogy apácának áll, a domonkos rendbe fog belépni.

Pletykának ennyire lehet hinni.

2020. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!