Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik az országon belül...

Melyik az országon belül informatika tagozatos legjobb gimnáziumok?

Figyelt kérdés
Ha lehet olyat ami tényleg kitűnő és a környezete is barátságos és elfogadóak. Köszi a segítséget :D

2020. okt. 19. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ságvári (SZTE Gyakorló Gimnázium)

Ország egyik legjobb iskolája, bizton állíthatom!


Nagyon elfogadó közösség, zseniális tanárok, pompás diákélet, minden 2./3. hétben remek programok...

Csak azért nem vagyunk benne a top10 magyar gimiben, mert a tanárok nem erőltetik úgy a versenyeket, plusz a diákok jórésze külföldön tanul tovább, amit meg nem vesznek figyelembe, mikor csinálják a listát...


De ez mindegy is, életbiztosítás ide járni, és nyugodtan tudsz majd hencegni vele, hogy én ságváris voltam, én átéltem a ságvárizmust, és ezt nem veheti el senki

2020. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oh azt nem írtam, de gondolom egyértelmű, hogy Szegeden van. Viszont láttam a #-ek között, gondoltam akkor leírhatom :D

A környezete nagyon barátságos, csak sajna a főút, illetve a villamos mellett van, és sajnos az mindig nagyon hangos, ha az épületnek azon a felén van órátok.

Maga a suli kicsit ramany állapotban van, de ez annyira nem zavaró szerintem.



Ország más pontjairól nem nagyon tudok, csak egyet-kettőt.


BP-n van a Szent László, az vetekszik a Ságvárival talán egyedül, de van még a Jedlik Csepelen, illetve Győrben szintén a Jedlik :D

2020. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!! :)
2020. okt. 20. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, és remélem még lesz alkalmunk találkozni! :D
2020. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Érdi SZC Kiskunlacházi Szakképző Iskolája
2020. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!