Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erős infós gimnáziumok Budapes...

Erős infós gimnáziumok Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan gimnáziumot keresek Budapesten, ahol erős az informatikai vonal, nem feltétlenül kell informatika tagozatosnak lennie. Kérlek ne írjatok szakgimnáziumokat, és lehetőleg a belvárosban, vagy a budai oldalon keresgélek.

Tudom hogy kicsit sok a kritérium, de hátha vannak ilyen sulik.

Előre is köszönöm mindenkinek aki válaszol!



2020. júl. 27. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Deák Téri Evangélikus Gimnázium matematika tagozata. Van informatika szakkör, majd info fakt, ahol tényleg lehet tanulni.
2020. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, de nagyon komolyan veszik a hittant? Nem vagyok hívő.
2020. júl. 27. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Heti 2 hittanora van és kötelező hétfő reggeli áhitat. Ha nem vagy hívő, akkor valoban, inkább keress másik sulit. Sajnálom, mert tényleg jo iskola, én odajártam 8 évig.
2020. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bbmarta ***** válasza:
63%
Úgy tudom, a Szent László Gimnáziumban jó erős az infó tagozat és a suli is szuper! Pesten a legerősebb infóképzést itt kapsz! 80+-os központi javasolt! A Jedlik Ányos Gimnázium infó tagozata sem gyenge Csepelen és a Leövey Klára Gimnáziumban is komolyan veszik az infót, bármelyik tagozatra is mész. Ez utóbbi a IX.kerületben van,nem tudom, neked mennyire esik ki...de ha komolyan gondolod és jó az átlagod, akkor egyértelműen a Szent László a legjobb választás és a közösség, az iskolai élet is szuper. Az én tapasztalatom szerint nagyon megéri picit több utazást is bevállalni egy jó gimiért!
2020. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!