Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-GTI mesterszakok, mennyir...

ELTE-GTI mesterszakok, mennyire nehéz bekerülni? Milyen a felvételi?

Figyelt kérdés
Elsősorban pénzügy, és marketing érdekel de vez szerv. is szóba jöhet. Mindenképp állami. BME GTKról mennék. Köszi a tapasztalatokat!

2020. okt. 20. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idén nehéz volt. Online irásbeli volt és nagyon kevés idő volt rá. Kerdés bármiből lehet, ami matek vagy közgáz, szóval keszülni nem nagyon lehet rá.
2020. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végül BME lett belőle, nem bántam meg. Eltere kb. mindenkit felvettek, aki jelentkezett és a ponthatar nagyon alacsony volt. ELTEnek a marketingje nagyon jó, de igazából a BME még mindig előrébb jár a legtöbb dologban.
2021. febr. 9. 22:56
 3/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Én most jelentkezem a jövő szeptemberben induló marketing mesterre, és éppen a BME és ELTE között vacillálok. Tudnál mesélni a tapasztalataidról a BME-n? Köszönöm!
2021. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én vez. Szerv re mentem végül. Alapon pedig műszaki menedzseren voltam BME-n. Ugye én koliban is vagyok, es ott már kialakult egy jó közösség már alapon is es mesterre is úgymond vittük tovább. Egyébként pedig meg vagyok elégedve, nekem tetszik az oktatás, tanárok nagyresze is. Meg nekem "szakmába is vág" azaz ez érdekel legjobban, mert alapból projektvezető vagyok egy multinál. Írj még ha van konkrét kérdésed.
2021. dec. 26. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
De hát a BME GTK tanári gárdából és tananyagból lett az ELTE GTK, hogy lenne sokkal előrébb? Érdekes amit mondasz, mert alapszakra sokkal nehezebb bekerülni az ELTE-re, mint a BME-re.
2023. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!