Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejuthatok a Karinthy Frigyes...

Mikrokosmos kérdése:

Bejuthatok a Karinthy Frigyes Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos, és több gimnázium mellett a Karinthyt (18. kerület) is kinéztem magamnak. Jól tanulok és szerintem jól sikerül majd a központi írásbeli és szóbeli (utóbbiban reménykedek), valamint a 8. félévi jegyekkel sem lesz gond. A probléma a 7. év végi pontokkal van, amelyek –lássuk be– igen csekélyek egy nehezebb gimibe, pl. Karinthy. Most angolt tanulok, így magyar-német kéttannyelvűre szeretnék menni (második nyelvnek felveszem az angolt), így aki erre a tagozatra jár, meg tudná válaszolni a kérdéseimet?

1. Hetedik év végén sajnos eléggé lecsúsztam (a korona miatt), szóval a jegyeim:

Matek 5

Magyar nyelv 4

Magyar irodalom 4

Történelem 4

Biológia, kémia 4

Fizika 5

Angol 5

Lássuk be siralmas, de egy színötös 8. félévivel van még esélyem egyáltalán?:/

2. Nem tudom miért érdekel, de egy egész osztály hány fős, mennyitől indítanak?

3. Nagyon hajtani kell vagy kevésbé az évek folyamán?

És bónusz kérdés, ami fura, de muszáj feltennem a nyíltnapok hiányában: tiszták a mosdók:D?



2020. okt. 22. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A központit megírod 80 pontosra és nagyon nagy eséllyel igen.
2020. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a portás beenged. De 16 éves 8.-osokat nem szokott...
2020. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!