Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit ajánlotok? Kéttannyelvű...

Mit ajánlotok? Kéttannyelvű vagy emelt angol? Minél hamarabb kellenének a tippek, mert lassan le kell adni a jelentkezést.

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mik a céljaid. Nekem viszonylag sok osztálytársam ment kéttannyelvűbe. Volt akinek bejött (kiment utána Angliába), volt akinek nem (hétfőn találkoztam egyikükkel a mekiben, és nem a pult vevői oldalán állt). Angoltudást mindegyik ad, kérdés, hogy te szeretnél-e mondjuk biosz témakörében jó angol szókinccsel rendelkezni. (Én biztos nem, én valószínűleg maradnék az alap szinten, és a felesleges szabadidőmben olyan témakörben tanulnék angolul, aminek hasznát is fogom venni az életben.)
2020. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
16 évesen?
2020. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2/2 honnan veszed higy 16 eves vagyok?😂😂😂😂
2020. okt. 23. 23:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nem szeretnek egyébként speciális angol tudást (olyat). Nekem az eleg ha olyan dolgokat meg tanulok amiket az életben fogok hasznalni. De azt jol tanítsák meg. Eddig a kettannyelvun gondolkodtam mert sokan mondjak higy nagyon jo angol tudást ad. De sok ember mondta azt is, hogy semmivel nem ér többet a kettan.
2020. okt. 23. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
#3: Nekem is furcsa volt egy kicsit a kérdés, mivel 16 éven aluliak nem regisztrálhatnak az oldalra, és aki (akár véletlenül) leírja egy kérdésben hogy mondjuk 15 éves, azt instant bannolják. Írd le hogy megbuktál egy párszor, az a legegyszerűbb :)
2020. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jobb tudást ad a kéttannyelvű, és ha 2 tárgyból angolul érettségizel, plusz emelten angolból, akkor kézhezkapod rögtön a felsőfokú nyelvvizsgát is.
2020. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha en nem szeretnek angolul érettségizni csak emelt szintű angol érettségit attol en külön elmehetek egy emelt fokú angol nyelvvizsgára?
2020. okt. 23. 23:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmehetsz, de ha egyszer angolul tanultad azokat a tárgyakat, akkor célszerű angolul is érettségizni belőlük.
2020. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"elmehetek egy emelt fokú angol nyelvvizsgára?"

Arra nem mehetsz.

2020. okt. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jo nem is ugy értettem hogy megyek szo szerint. Jaj istenem ennyi okost
2020. okt. 24. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!