Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha németet tanultam általánosb...

Ha németet tanultam általánosban, de a győri Krúdy angol-magyar kéttannyelvű szakára jelentkezem, akkor angolul vagy németül fognak tőlem kérdezni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg angolul, a német nen igazan fogja őket erdekelni hisz nem azt fogod tanulni, azt akarjak megnezni milyen az angol alapod
2017. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szóbeli elbeszélgetésen az eddig tanult nyelven kell beszélned, ugyanis azt mérik fel, hogy milyen a nyelvérzéked illetve fogékony vagy e az idegen nyelvekre.
2017. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Kettes bocsi de ez abba a ket suliba ahol en voltam nem igy volt, mert nem teljesen az alapoktol kezdik
2017. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 te voltál a Krúdyban szóbelizni?
2017. febr. 23. 21:52
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Én is csak idén fogok szóbelizni. Viszont kettő barátnőm is oda jár és mindegyik németet tanult általánosba. Az egyik kéttannyelvű angol-magyar szakra, a másik a német-magyar ifo szakra jelentkezett és mindkettőjüknek németül volt a szóbeli, mert ugyebár azt a nyelvet tanulták előtte.

Ha van még kérdésed, nyugodtan írj privátba!


#1: Szerintem a legtöbb iskolába olyan nyelven folyik a szóbeli amilyet aztán az elkövetkező években emelt óraszámban fog tanulni majd az illető, ahogy te is mondtad, de a Krúdynál a felvételi tájékoztatóban is az volt írva, hogy az eddig tanult nyelven folyik majd az elbeszélgetés attól függetlenül, hogy angol-magyar vagy német-magyar szakra jelentkeztünk.

2017. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2 jó ég, megmentetted az életemet! Te melyik szakra jelentkeztél?:)
2017. febr. 23. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen mindenkizől azon a nyelven kérdeznek amilyen nyelvet tanult.Két tanár ül benn a szóbelin egyik németes másik angolos és ott majd megkérdezik hogy mit tanultál általánosban.
2017. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azon a nyelven kerdeznek, amelyiket altalanosban tanultad, vagy amelyik jobban megy, te dontesz.
2017. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megnyugtattatok, ment a zöld kéz.:)
2017. febr. 24. 19:31
 10/11 moncsikaa02 válasza:
És nektek mikor küldték hogy mehettek szóbelizni?
2017. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!