Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szóbeli tételek szoktak...

Milyen szóbeli tételek szoktak lenni az emelt matematika érettségin?

Figyelt kérdés

Középszintet tettem le tavaly, 5-ös lett. Idén gondolkodtam az emelten, de hallottam ott van szóbeli is.

Úgy tudom, hogy középszintű szóbelin olyan alap dolgok vannak, amit tanulni se kell, csak hasra csapni. Emelten is ilyensmi, logikai kérdések vannak?



2020. okt. 30. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A 2020. október-novemberi érettségi vizsgák nyilvánosságra hozott anyagai --> Közismereti érettségi vizsgatárgyak --> Matematika:


[link]


[link]


Itt részletesen le van bontva, hogy mit kell elmondani, illetve az idei őszi témakörök, amik vizsga időszakonként változik (bár szinte mindig ugyanaz).

2020. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan témakörök, amiket középszinten nem tanítanak. (analízis,halmazok számossága, magasabb szintű valószínűségszámítás, ...)
2020. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!