Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik alapkepzesre kell a...

Melyik alapkepzesre kell a legkevesebb pont? Segitenel legyszives mar tobb evemet elrontottam egyedul nem igazodok el. Jelenleg 280pontom van es nincs emeltem meg de azt teszek majusba

Figyelt kérdés
Es mar vegre en is nagyon szeretnek egyetemre menni segitenel hogy meg mit kene tennem.
2020. okt. 31. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezt így nem lehet megmondani, a jelentkezők pontszàma dönti el a ponthatàrt. Inkàbb azt csinàld, hogy nézd meg mi érdekel, mi az amit szívesen dolgoznál, ahhoz keress szakot és ha kell, tedd le újra azt érettségit amelyik ahhoz kell.
2020. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz fel a Felvi.hu-ra, nézd meg az előző évek ponthatarait. Egyetemre nem tudom, mennyire érdemes így menni, hogy azt nézed, melyik a legalacsonyabb ponthatár, mert ha mégsem tetszik, nem válik be, akkor a motivációt megtalálni a tanuláshoz nagyon nehéz lesz. A 280 pontos szakok sem mindig egyszerűek, de ezt most tegyük félre. Először is, érdemes eldönteni, hogy Bp vagy vidék. Ha vidék, akkor mely megyék jöhetnek szóba. Általában nagyobb a felhozatal a szakok között, hogyha a fizetős is szoba jöhet-így azért nem lesz olyan kicsi a választék, viszont jó lenne tudni, hogy miből tervezel emelt szinten érettségizni, mert avval közelebb lennék egy lépéssel a szakod kiválasztásához
2020. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik tárgyból voltál eddig a legjobb?


OKJ-s képzéseket nézegettél már? A diplomán túl is van élet...

2020. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak mezogazdasagi szakok, oda bejutsz ennyivel. de azzal semmire se fogsz menni mert kb az aranykalaszos tobbet ér.
2020. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bpn nezem

Levelezore mennek csak az a cel hogy legyen tudom nem jo ez

2020. nov. 1. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!