Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczai csere jános kollégiuma?

Apáczai csere jános kollégiuma?

Figyelt kérdés
Mint kiderült az Eötvös Józsefnek sajnos nincs kollégiuma ugyanakkor ott a közelbe ez a gimi aminek ugyanis van. A weboldalon az írják idézem: Ha már elkötelezted magad az Apáczai gimnázium mellett (vagy fővárosi gimnáziumban tanulsz) és a sikeres felvételin is túl vagy, akkor érdemes a kollégium nyújtotta páratlan lehetőségekkel is megismerkedned. Én ezt úgy értelmeztem, hogyha az Eötvösbe felvesznek akkor jelentkezhetek az Apáczaiba kollégiumi lakhatásra? Valaki aki ért hozzá tudna nekem mesélni erről? Válaszokat előre is köszönöm.

2020. nov. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyétek fel a kapcsolatot a kollégiummal (telefon, e-mail), és kérdezzétek meg.
2020. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Osztálytársam Eötvösös és az Apáczai Kollégiumban lakik szóval megoldható
2020. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahh hála a jóságos égnek! Köszönöm a választ!
2020. nov. 5. 20:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, hogy a másik suliból érkezőket mennyire vetik meg a koleszba? :'D
2020. nov. 8. 21:54
 5/5 anonim válasza:
Az tény, hogy nagyrészük Apáczais, de igazából ugyanolyan jófejek. Nincs megkülönböztetés, max vicc szintén.
2020. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!