Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki megbukott középiskolába...

Aki megbukott középiskolába az mit csinál?

Figyelt kérdés

Tegyük fel 9 osztályba megbukott ahol nagyon jól beilleszkedett stb...

és akkor új osztállyal nem találja a közös pontot?


2020. nov. 1. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem hagyd ott a francba, és menj el dolgozni!
2020. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó :c

De kifejtenéd?

Szerintem nem olyan jó érettségi nélkül az élet xd

2020. nov. 1. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Miért? Rengeteg meló van, amit lehet csinálni 8 általánossal.
2020. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Megpróbál beilleszkedni, ha már olyan hülye volt, hogy megbukott kilencedikben. Ha ez sem megy neki akkor marad az esti iskola és utána a közmunka.
2020. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm anyukájának már érettségi kellett a takarítói munkához is.És az a szomorú,hogy magyar viszonylatban már az érettségi sem ér semmit.Ha nagyon nem megy a suli,akkor külön tanárral,vagy bármilyen segítséggel,de kezd újra és szerezd meg az érettségit! Hidd el,anélkül semmire se mész.Aztán ha megvan csinálhatsz tanfolyamokat,mehetsz külföldre,de tényleg ne add fel,mert később iszonyatosan bánni fogod.
2020. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem problémát, átjársz a másik osztályhoz szünetekben meg velük bandázol suli után, legalábbis majd békeidőben.
2020. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!