Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van még a világon...

Szerintetek van még a világon rajtam kívül olyan aki kijárta a középiskolát viszont az érettségin megbukott?

Figyelt kérdés
és azóta sincs meg az érettségi mert nem merek ujravizsgázni mert úgyis megbuknék, szerintetek rajtam kívül van még egy ekkora barom az országban?? És több targybol is buktam sajnos bar volt ahol nem sok kellett volna a ketteshez.

2017. aug. 11. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Több osztáytársam is bukott érettségin, de utána októberben mind átmentek. Nem egy nagy tudomány az érettségi
2017. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így vele.
2017. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt aki megbukott rajta, tesóm osztályában is jártak így. Szóval nem vagy vele egyedül, de jobb lenne ha nekiállnál tanulni és újra megpróbálnád, mert manapság érettségi nélkül sokra nem mész.
2017. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Ez az átka a gyenge középiskoláknak. Mivel ott nem buknak meg az emberek, elhiszik, hogy tudnak valamit, pedig nem, aztán az érettségin szembesülnek vele, hogy gáz van.
2017. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!