Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Debreceni...

Mi a véleményetek a Debreceni Mechwart András Technikumról? Mechatronikai szaka az jó?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 20:37
 1/1 anonim válasza:
100%

Mivel az a szak ha jól tudom csak idén indul így sok vélemény nem hiszem h akad róla :)

De mivel gondolom most vagy 8.os és még most választasz sulit, leírom pár szóban az én véleményem. Az oktatás színvonala nagyon magas, nagyok az elvárások de általában meg is tanítják az anyagot, nem csak elvárják hogy tudd. Bármilyen egyéni problémád van foglalkoznak vele, keresnek más módszereket pl számonkéréshez. Az feltételek az oktatáshoz már nem túl kedvezőek főleg a közismereti tárgyak (a nem szakmaiak) vannak hátrányban, a termekben internet csak ritkán akad, a diákok osztják a tanárnak. A vezetés nagyon nagyon konzervatív, ha festett hajad, tetovalasod, piercinged van ne számíts sok támogatásra. Kb szocializmus feeling, de valamit valamiért. A közösség lb egyenlő a nullával de ez nem a suli hibája, hanem akik ilyen szinten szeretnének informatikát tanulni azok nem éppen a leg társaságkedvelőbbek, így a diákok nagy része nem is nagyon nyílik meg, évfolyamok között alig van kommunikáció. Ez a személyes véleményem

A szakmai oktatás viszont nagyon nagyon magas szintű és ehhez tényleg minden adott, lásd műhelyek, szerszámok, céges kapcsolatok. Én azt ajánlom h akkor válaszd a Mechatronikai vagy a gépész szakot ha alapvetően érdekel a dolog (esteleg már életedben fogtál forrasztót, fűrészt, sarokcsiszolót stb..)

Ha van kérdésed nyugodtan írj, elég fáradt vagyok már mindent lerini:))

2020. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!