Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is online oktatás...

Szerintetek is online oktatás lesz 1-2 héten belül?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Ne kérdezzétek már meg 5 percenként, mert már nagyon unalmas.
2020. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2020. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Valakinek nincs kedve összeszámolni ma hány iylen kérdés volt? Válaszolgattam normálisan a legtöbbre, de már nem hiszem el, hogy ez nem direkt megy, és ennyire nem képesek az emberek legalább a többi kérdést olvasgatni a témakörben.


De utoljára leírom: Jelenlegi álláspont szerint nincs tervben a bezárás, jósoltatni meg ezotéria kategóriában kell.

2020. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. Most is arra számítottam, hogy Orbán bejelent egy tavaszihoz hasonlót, erre nesze semmi fogd meg jól... A szórakozóhelyek bezárásán kívül kb semmi értelmeset nem csinált.
2020. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen helyzetben erre a kérdésre lehetetlen érdemben válaszolni mikor már naponta változnak a dolgok.


Az is előfordulhat, hogy már a holnapi kormányülés után bejelentik, az is lehet, hogy majd csak december körül de az is lehet, hogy nem lesz.



Majd bejelentik ha lesz.



De ha egyéni véleményre vagy kíváncsi akkor szerintem középiskolákban előbb-utóbb bejelentik ha rosszabbodik a helyzet.

2020. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

1-es nek igaza van nagyon sűrűn kérdezik !

Kérdező, miért lenne jó neked a nem tanulás ?

Úgy is vissza üt amit ma nem tanulsz meg holnap se fogod !

2020. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 nem tanulásról szó nem volt. Aki suliban nem tanul, otthon se fog. Én tavasszal sokkal hatékonyabban tudtam tanulni mint előtte.
2020. nov. 3. 23:03
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

#5ös kommentem mi a bűnbánatos rézfánfütyülőért lett lepontozva?


Annyit mondtam hosszabban összefoglalva, hogy erre nem lehet válaszolni majd a kormány eldönti.

2020. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Várod már mi? 😁 remélem, lesz és akkor nem kell naponta megkérdezned!
2020. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Bezárni a sulikat? Gyerekek, talán hamarabb fognak bezárni a kávézók, meg a szabadidős elfoglaltságok. Vagy azt hiszitek, hogy hamarabb fognak zárni a sulik, mint a stadionok?
2020. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!