Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy újból bevezetik a digitális oktatást? Szerintetek befogják vezetni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mind a két tanítási módszernek meg van az előnye és a hátránya. Nem szeretnék teljes körű digitális oktatást, nem is tartom jó ötletnek, de ha a kormány ezt fogja bevezetni akkor nincs mit tenni.

Tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy a tanárok a digitális oktatás alatt nem készítettek fel megfelelően minket, oktatóórák sem voltak, csak feladatokat küldözgettek számunkra. Eléggé eltunyultunk és a tanárok is, sajnos az idei tanévben megtanult tanterv szerinti tananyaga nulla.

Hamar itt lesz a május és félek, hogy az egész vizsgafelkészítés el lesz kapkodva.



2020. nov. 5. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2020. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Kozepiskolakban igen.
2020. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, de az biztos, hogy ha az igekötő és az ige közé egy szócska ékelődik be, akkor mind a hármat külön írjuk.

Fejleszd a helyesírásod!

2020. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Azon iskolákban ahol sok a koronás diák és tanár biztosan bevezetik két három hétre aztán újra hagyományos oktatás lesz.
2020. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A helyesírást neked is gyakorolnod kéne, kedves hármas válaszadó, mert az aki a hogyha szót különírja, az már megérdemelne nyelvtanból egy egyest. :D
2020. nov. 5. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ok.
2020. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk hétfőtől az lesz. Végre! :D

(PTE BTK)

2020. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk az az lesz hétfőtől, full online minden. Miskolci Egyetem.

És én is azt írom : VÉGRE!!!!!!


Remélem jún 15-ig kitart....

2020. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
utána úgyis csak államvizsga lehet, az meg engem nem érint (még)
2020. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező! A “hogyha” helyes “hogy ha”-ként is... (ha már annyira okoskodunk)
2020. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!