Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem lehet átállni...

Miért nem lehet átállni digitális oktatásra?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiam és egy 16 éves lányom. Mindketten szorgalmas, jó tanulók. Imádnak iskolába járni, hisz ott vannak a haverjaik...


De mégis minden nap úgy jönnek haza, hogy anya most ő lett pozitív, most ő, most ő, most a nyelvtan tanár, most a töri tanár. 8 diák van intenzíven, és 2 tanár.


Nem szeretném, hogy bejárjanak a gyerekeim! És ők se! A szülői csoportban (szülők, plusz ofő) mindenki egyetértett azzal, hogy nem szabadna bejárni.


Nem akarok kitenni ennek a gyerekeimet!


Mind voltunk influenzásak. Mind voltak bárányhimlősek. Mégse lett semmi bajuk. Azok a gyerekek akik intenzíven vannak azok is! Óvodában, általánosban mind voltak influenzásak!

De ez más. Legyen ez bármi, én nem szeretném!


2020. nov. 2. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Csak.
2020. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hányszor kell még kitölteni a kérdőívet? MINDEN tanulónak és szülőnek kötelező volt, és 95%-ban elfogadták, hogy álljunk át digitális oktatásra.

Ennyi erővel minek töltöttük ki?


Mindenkinek van telefonja! 0%-ban ikszelték be azt, hogy nincs se számítógép, se telefon a tanulónak.


Ez most csak a középsulisokra vonatkozik, mivel oda járnak. Általános iskoláról nem tudok semmit!


Legalább 9. től álljanak át!

2020. nov. 2. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kormány dönti el, nem a kérdőívek.
2020. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: ha nem tudsz normálisan hozzászólni kérlek ne tedd! Szeretném mások tapasztalatait is látni!


Az enyémek: Ég világon semmit nem kell tennem. Az én gyerekeim önállóak, nem kell mellettük ülni.

2020. nov. 2. 21:20
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az igazgatóság nem a mi oldalunkon áll. igazán követendő példa az "illegális" átállás.
2020. nov. 2. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz,akkor a ti sulitokat már be kellett volna zárni. Országodan viszont nincs sok értelme,inkább hátránya. Pkusz azt se felejtsük el,hogy az országos bezárás azzal mekkora kics*szés,aki egy Mucsacsörögei Isten háta nögötti városban tanul,ahol a vírus még csak nem is járt,de azért legyen karantén,mert miért ne. Tudom,hogy ezek az esetek nagyon ritkák de akkor is.

Iskolabezárások a ngyon végső esetben lesznek. Most Németo,Franciao.is kotlátoz rendesen,de az iskolák működnek tovább rendesen.

Én elhiszem,hogy félted a gyerekeid,de az nem megoldás,hogy a kamaszokat megint hónapokra bezárjuk a négy fal közé.

Sőt,mint már említettem,iskolabezárás a végső stádium,tehát akkor tényleg még ki is alig lehetne menni,mert minden zárva stb.

A jó ég óvjon minket a kijárási tilalomtól és társaitól mert az borzalmas.

Immunerősítés kell ezerrel,hordani kell azt az átkozott maszkot és èlni kell az életünket tovább,mert ez így nem állapot.

2020. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kellett volna. Igen szerintem is. De mint mondtam, az igazgatóság nem a mi oldalunkon áll. A kormány meg minél tovább akarja feszegetni a határokat.

mert ez nem játék. Játszhatjuk a nagymenőt, hogy áááhh én nem félek, meg én megtagadom, hogy létezik, tehát nem fogom elkapni, de ez lósz*rt sem ér az a baj. És ameddig ilyen kiszámíthatatlan addig én nem kockáztatok bocsi.


A fiamnak szívproblémája van. Ha ő elkapja... isten se tudja mi lenne vele. Nem bírná az immunrendszere. Aki szülő az tudja milyen érzés. Aki nem, hát az meg reménykedjünk megérti.

2020. nov. 2. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
A digitális oktatás elrendeléséről elméletileg a tankerület dönt. Persze az igazgató is elrendelhet digitális oktatást, de ezt utólagosan jóvá kell hagyatnia a felsőbb szervvel.
2020. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
A digitális oktatás kevésbé hatékony, mint a személyes.
2020. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sulinként változó és emberfüggő, hogy mennyire hatékony a digitális oktatás. Nekem, és még sok osztálytársamnak ugyanolyan a digitális, mint ha bent lennénk, ezalatt azt értem hogy mindent megértünk és ugyanúgy tanulunk, az órak mindig meg vannak tartva és a tanárok is ugyanúgy elmagyarázzák az anyagot. Persze nem mindenkivel van ez így, van akinek rossz hogy nincs személyes kontakt, stb. De ha van géped meg interneted, a tanárod meg megtartja rendesen az órát mint ahogy személyesen tartaná, akkor már csak szorgalmasnak kell lenni és semmi akadálya, hogy bármit ugyanúgy megtanulj. De ez csak az én véleményem.
2020. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!