Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok a Lumia telefonom...

Hogyan tudok a Lumia telefonomnál egy új Microsoft fiókot használni?

Figyelt kérdés
A régit nem akarom használni, és már csináltam is egy újat de a Beállítások - e-mail+fiókok - Microsoft-fióknál nincs lehetőség beírni az új fiókomat.

2015. jún. 22. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csinalj gyari visszaallitast a beallitasok-nevjegynel, de akkor alaphelyzetbe kerul a telefon es torlodik minden kiveve az sd
2015. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hozzá tudod adni most is (Outlookos fiókként), viszont a régi marad az elsődleges. Csak az #1 hozzászóló által leírt módon tudod elsődlegessé tenni az új fiókot.
2015. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha megcsinálom a gyári visszaállítást, de most be van állítva a telefonomon hogy a fényképeket automatikusan mentse a felhőbe, nem fogom tudni újra lementeni a telefonomra visszaállítás után mert a felhő és a Microsoft fiók össze van kapcsolva?
2015. jún. 22. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a biztos, hogy ha először leszeded a mostani felhődből az összes szükséges dolgot a microSD kártyára. A telefon belső tárhelye nem jó, mert törlődik a visszaállításkor.


A mostani felhővel meg az a gond, hogy ha visszaállítod a telefont, és beállítod az új fiókot, akkor ahhoz egy új (üres) felhő fog tartozni. És valószínűleg macerás lesz utólag átteni egyik felhőből a másikba...

(Úgy gondolom, hogy a OneDrive alkalmazás az elsődleges fiókot használja, de ki lehet próbálni, hogy mi van ha több Outlook fiókot adsz meg. Bár én inkább a biztos utat választanám...)

2015. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És hogyan tudom a most már rajta lévő képeket rátenni az microSD kártyára?
2015. jún. 22. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Keress egy "Fájlok" nevű alkalmazást, ha még nincs telepítve.


Vagy a Képek alkalamzásban is lehet, ha jól látom:

Jelöld ki a képeket és "mentés SD kártyára".

2015. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most kijeloltem a képeimet es ramasoltam az SD kártyára, de nem tudom biztosan hogy ott vannak-e vagy nem. Remélem hogy sikerült. Ha lesz még kérdésem akkor írok privátban. Köszönöm az eddigi segítséget! :)
2015. jún. 22. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van kártyaolvasód, vagy mondjuk másik telefonod, akkor abban tudod ellenőrizni, hogy rajta vannak-e a kártyán a képeid.
2015. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez eszembe se jutott. Van másik telefonom, szóval meg tudom nézni. Köszönöm!
2015. jún. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!