Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudom, hogy van-e...

Honnan tudom, hogy van-e elegendő kredtiem mesterképzéshez?

Figyelt kérdés

Szeretnék kommunikáció és médiatudomány mesterképzésre jelentkenzi, de nem kommédia BA-t végeztem. A felvi.hu utolsó soraiban ( [link] ez olvasható: "A mesterképzésbe való belépéshez a korábbi tanulmányok szerint szükséges minimális kreditek száma legalább 30 kredit: a hálózati kommunikáció, a gazdálkodás és menedzsment, a HR, a kulturális antropológia, a kultúratudomány, a kommunikáció, a marketing, a médiaelmélet, a médiakultúra, a médiaműveltség, a munkapszichológia, az interkulturális alapismeretek, a művészet és művészetközvetítés, a nyelvtudomány, a nemzetközi kommunikáció, a speciális médiaismeretek, a szociológia, a szociálpszichológia és a PR területeiről."

Fordítói + nyelvszakos diplomám van (tehát nyelvtudomány és nemzetközi kommunikáció részekből nem akadály a 30 kr), ezekkel fel tudnának venni? Vagy ezt kitől kell megérdeklődnöm?


2020. nov. 10. 18:09
 1/3 A kérdező kommentje:
(Nyelvszakos BA diplomám és fordítói szakirányú továbbképzéses oklevelem van.)
2020. nov. 10. 18:09
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a jó link: [link]
2020. nov. 10. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés, én azt javaslom, hogy írj a TO-vezetőnek, ő pedig elvileg továbbirányít a szakfelelőshöz, vagy esetleg azt írja, hogy hivatalosan kérj állásfoglalást ebben a kérdésben, és csatold a teljesített kurzusok listáját. (Vagy azt írja, hogy sorry, de nem megy a dolog) - mindenképp érdemes így tájékozódni, mielőtt beadnád a felvételit.
2020. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!