Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális az hogy nekünk van...

Normális az hogy nekünk van iskola és nem online?

Figyelt kérdés

Szabályos ha nekünk van iskola?

Igazából aggódok mert nekem egyik nagyszülőm elkapta a vírust és korházi ellátásra volt szüksége, és nem szeretnék még egy ilyen esetet csak azért mert nekünk iskolába kell járni hétfőtől...

Anyukám is fel van háborodva és szeretnénk tudni mi lenne ilyenkor a helyes eljárás, kit kell hívni, mit kell csinálni?

Az iskola honlapján persze egy szó sincs erről..

Nem beszélve arról hogy iskola müködése közben 5 osztály volt karanténban.

Kihez forduljunk?



2020. nov. 12. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikas vagy?
2020. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
12.
2020. nov. 12. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem az, a kormányrendelet szerint tegnaptól már nem lehetne, hiszen nem általános iskolás vagy

az nem elég, ha a szülők jelzik az igazgató felé, hogy szeretnék, ha ti is átállnátok az online oktatásra? jó esetben nem akarnak ebből problémát és ennyi is elég lesz

2020. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szakmai gyakorlat nem lehet online (szakgimiben). Ha sima gimibe jársz akkor meg csak online oktatásod lehet.
2020. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek gyakorlati óráim
2020. nov. 12. 12:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tanulok szakmát.. A matek foldrajz stb rendes oraim lesznek megtartva
2020. nov. 12. 12:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az óráid bent a suliban lesznek megtartva hagyományosan 12. osztályos diákként akkor az nem normális.
2020. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hova lehet ilyen esetben fordulni?

30an vagyunk egy osztályban és a szüleim elképesztően ki vannak akadva emiatt.

Sajnos az, hogy a szülők beszélnek az igazgatóval nem megoldás, mert már volt ilyen eset és nem volt értelme sajnos.

2020. nov. 12. 13:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd az ANTSZ-nek, bár akkor lehet nálatok 1 vagy több évre is bezárják az iskolát, az igazgatónak meg 3 milliós birság.
2020. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hordjatok maszkot (suliban), ne találkozz a nagyszüleiddel, és otthon is lehet jobban távolságot tartani (tudom, mert a családban volt beteg, és sikerülhet nem átadni, ha odafigyeltek).

Szerintem a súlyos következmények miatt ne jelentsd fel, max fenyegessétek meg ezzel az igazgatót.


Én nagyon örülnék, ha bejárhatnék legalább a laborjaimba. :(

2020. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!