Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most, hogy bezárták a sulikat,...

Most, hogy bezárták a sulikat, nem hiányoznak. Miért?

Figyelt kérdés

9. -es vagyok. Most jöttem koliba, és nagyon jól összebarátkoztam pár lánnyal. Megtaláltuk az összhangot, és tegnap volt azt első online óránk,(matek) és amikor a tanár kilépett, mindenki mondani kezdte, hogy úúúu ugy hiányoztok, hogy sírok, én meg...

Ez valami betegség? Hogy nem hiányzik senki? Nem kívánkozom vissza? Szeretek ott lenni, de nagyon jo itthon. Ennyire önző lennék? Mindenki kedves velem, én mégis itthon szeretek jobban lenni, nem hiányzik senki, nem várom, hogy véget érjen az online oktatás.

Valami baj lenne velem?


2020. nov. 13. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel csak "most" barátkoztál velük össze, ezért nem is annyira súlyos a hiányuk. Persze ez náluk lehet, hogy máshogyan működik, vagyis kevesebb ideig fennálló barátság esetén is ezt érzik, de valószínűbbnek tartom, hogy csak rájátszottak erre.
2020. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első hónap még pihenés, a második még elmegy, a harmadiktól kezdődik a szenvedés, hogy hiányzik a társaság. Aki kevésbé társaságkedvelő, az később kezd el szenvedni.
2020. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!