Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági matematika. Hiányozn...

Gazdasági matematika. Hiányoznak az alapok. Valaki tud ajánlani valamit, amiből össze lehet hozni legalább egy kettest?

Figyelt kérdés

Közgázra járok. A gond az, hogy 2010-ben érettségiztem, középfokú matekból akkor 5-ös lett. De elfelejtettem már a dolgokat és a gazdasági mateket abszolút nem értem. Minden más zh-m 5-ös lett, de ebből kokrétan semmit nem értek. Mondjuk sokan mások se, a fél osztállyal járunk külön tanárhoz heti 1x. Ezenkívül vettem csomó videó leckét több ezer forintért, de eleve az alap dolgokat nem értem az emelt matekból.

Nem tudtok valami érthető összefoglalót, amiből januárig fel tudnám magam hozni, hogy legalább ne bukjak?

Gond, hogy teljesen kiesett, mi volt a középsuliba anno.



2016. nov. 5. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
mit nem értesz? nem jársz be gyakorlatra
2016. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Obádovics: Matematika - Ebből a középiskolás matematikát átfogóan át tudod ismételni, valamint röviden beletekinthetsz a határérték, deriválás, integrálás világába.


Obádovics: Felsőbb matematika - Deriválás, integrálás megtanulható belőle főiskolai/egyetemi szinten.


Bárczy: Differenciálszámítás, Integrálszámítás - Sok-sok kidolgozott gyakorlópélda lelhető fel benne, ami nagy segítség a zh-k-hoz/vizsgákhoz.


Ezek a könyvek a későbbiekben is a javadat szolgálhatják, ha jól használod őket.

2016. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!