Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár a Mezőkövesdi...

Valaki jár a Mezőkövesdi Szèchenyi István Szakközép iskolába?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék jelentkezni, és mennyi az esély hogy felvesznek hármas átlaggal? Mi a vèlemènyetek az iskoláról? (Eladó szak)

2020. nov. 13. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, felfognak venni :)

Húgom is odajárt hasonló átlaggal(hanem rosszabbal).

Sok sikert borsodi barátom! 😊

2020. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÈPEN A VÁLASZOD!! milyen szakra járt? Te is oda jártál? Ha igen mi a vèlemènyed róla?
2020. nov. 14. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Eladónak tanult ő is.

Véleményem szerint, olyan szakiskola, ahol nem nehéz a szakmát megszerezni. Hátulütője lehet, hogy misére kell járni, imádkozni kell, ugyanis egyházi iskola.

Én nem oda,de ha valami kérdésed van, megtudom ezzel kapcsolatba őt kérdezni :)

2020. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy misère kell járni, mert szoktam járni. Annyi lenne a kérdésem, felvètelit írt? És melyik az a tantárgy ami nagyon szüksèges ahhoz a szakhoz, és ő írt be más iskolát/szakot is, vagy csak ezt az egyet? Mert én csak ezt az egyet szeretném, és azért félek, hogy nem vesznek fel. Eddig matekból nègyesre állok.
2020. nov. 14. 11:15
 5/10 A kérdező kommentje:
3,50 az átlagom, és elvileg úgy megvan most a négyes
2020. nov. 14. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:

"Valaki jár"

Már nem, bezártak a sulik.


De ha 16 évesen azt hiszed, hogy 3,5=4..., hát nem leszel nekik egy főnyeremény.

2020. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A matek tanárommal beszèltem, és azt mondta hogy megvan a nègyes, akkor ő a hülye vagy te?:)

Kedves 6.:)

2020. nov. 14. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
És arról mit mond a matektanár, hogy hány éves vagy?
2020. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Központi írásbeli nem volt nekik, de szóbeli beszélgetés volt, ahol kérdezték, hogy megvan-e keresztelte stb. Szóval semmi durva.

Olyan átlaggal a legjobbak között leszel :)

Helyedbe beírnám a Szent Lacit is, csak gimi. Igaz oda kell központi. Érettségit is ad, plusz szakmát. Gondold át, vannak ott is jó szakok;)

1es voltam

2020. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gimibe nem szeretnék menni, úgy érzem hogy az nekem túl sok lenne. És tényleg nagyon szépen köszönöm a segítséged, és a válaszod.
2020. nov. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!