Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS!!!!!!! Hogyan szerezzek...

SOS!!!!!!! Hogyan szerezzek legalább 1 éven belül 300 millió Ft-ot?

Figyelt kérdés

Bezárt az iskolám tavasszal, és most ne nevessetek ki, hogy hülye,lelkibeteg hiszis barom vagyok, de én még egy közép és egyben általános iskolát sem szerettem úgy mint ezt, pedig nem szerettem soha suliba járni, de amikor abba a suliba jártam, jobban vártam a hétfőt sokszor mint a pénteket,és ez nem kamu.

Olyan jó volt a hangulat a suliban, eskü még egy buliban sincs olyan jó hangulat mint sokszor az én sulimban volt!(:

Nagyon szerettem az embereket ott, mindennap kín azóta,hogy nem mehetek oda reggelenként és ez nem túlzás!

És mindennap folyamatosan jönnek rám a sírógörcsök, ha eszembe jut a sulim jó hangulata, egyszerűen nem tudom lezárni mert még soha nem volt ilyen jó az életem mint tavaly Szeptembertől ugye 2020.Márciusig( mert ugye sajnos jött a karantén).

És a karanténban derült ki, hogy szeptembertől máshol kell kezdenem!

Na én akkor kaptam idegösszeroppanást, úgy érzem addig nem leszek boldog míg vissza nem mehetek oda!

Mert igaz beszélgetek messengeren pár emberrel akik oda jártak, ez jó!

De nekem az lenne az igazi ha sikerülne vissza állítani az iskolát,vagyis újra működésbe hozni!



Részletesen leírom miért ment tönkre a sulim!

Ugye ez nem állami iskola volt,és aki volt a fenntartója az nem bánt úgy a pénzel ahogy kellet volna, nem törődött az iskolával rendesen, összegek tüntek el meg ilyesmi!


Aztán mikor végre állami iskolává nyílvánították ez sem volt elég mert akkor meg az volt a baj,hogy kevés a gyerek( volt olyan osztály az általánosban ahol 2-en voltak szóval hát ja szomorú helyzet):



2020. nov. 15. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a segítségeteket!
2020. nov. 15. 18:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha mi erre tudnánk a választ, akkor valószínűleg nem itt írkálnánk, hanem jobbra-balra utazgatnánk a nagyvilágban.

Lottózzál. Aztán vagy bejön, vagy nem.

2020. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os lottón, 1 milliárd, az 5-ösön, több mint 3 milliárd van. Igyekezz, mert már én is rámozdultam.
2020. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Tippmix. Például focimeccsek hetente vannak, azokra megéri fogadni. Összeszedsz 1,5-2 millió forintot, aztán utána az egészet felrakod úgy, hogy elég nagy szorzó jöjjön ki. Össze lehet hozni 150-szeres szorzót, csak több meccset kell megrakni. De ugye ebbe is ott van, hogy az egész csak a szerencsén múlik.
2020. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!