Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan szerezzek 5 millió...

Hogyan szerezzek 5 millió forintot, félig meddig legálisan? Politikusoktól gondoltam infó lent jó ötlet?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy védőruhában felkeresek politikusokat és gazdag embereket.Majd mondom nekik hogy h1n1 ellen fertőtlenítem a lakásukat 250 ezerbe kerül de ez egy titkos kormány program amire csak ők jogosultak.Ha valaki megcsinálja előttem részesedést kérek az ötletért. Ja van hasonló ötletetek?
2018. júl. 30. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
politikusokat megkeresel, hogy ajánlottak neked 2millió forintot, ha megölöd őt, de ha fizet neked 5millát,akkor életben hagyod.
2018. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XD
2018. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég, ha ajánlkozol neki, hogy stróman leszel a számára, minden piszkos üzletből 70%-ot visszatérítesz.

Tudtommal jelenleg 50-60% amit visszakap a simlis politikus, de neki is vannak komoly költségei, perkálni kell jobbra, balra,de vigyázni kell ám vele, mert veszedelmes jószág egy bevadult politikus, gondolj csak bele, hogy ismer egy csomó piszkos trükköt, gyilkos gonosztevőket és engedékeny hatóságot, dörzsölt ügyvédeket, ráadásul mentelmi joga van, szóval ha akárcsak gyanút fog, hogy palira akarod venni, akkor nem lennék a helyedben, egy már nem vicc, se nem tréfa, nem bizony.

Még a menő gengszter sincs biztonságban tőle, aztán ha lebukik, semmi baj nem érheti, még ha megfosztják is a mentelmi jogtól, akkor sem. Még a mozgáskövetőt is leveteti magáról, mert mi az neki, bemegy a spájzba, kiszedi az üres lekvárosüvegből a kétszáz millát, azt még a törvény is szereti, ha azzal megkeni a kerekeket, a fene tudja, mi lesz a sorsa az óvadéknak.

Gondolom soha nem kapja azt már vissza, de nem is nagyon érdekli, elég nagy a spájz, van abban bőven lekvárosüvegnek hely, meg ha már elfogy, akkor a garázsban is tarthat néhányat, annyi baj legyen, valahová csak sikerül eldugni a zsozsót.

Itt csak annyi a teendőd, hogy megismerj egy ilyen pacákot, aztán az kell, hogy komoly és megbízható külsőd legyen, még a mostani kutya melegben is kötelező az öltöny, nyakkendő és semmi viccelődés, semmi móka, aztán majd ő megmondja mit kell tenned.

Ha befutsz, hálából felfogadhatsz csicskának a jó tanácsért cserébe, én kussolok, ahogy illik, meg még arra is lusta vagyok, hogy árulkodjak, szóval megbízhatsz bennem és annyira kellene egy kis dohány, hogy másnapra már garantáltan magam is elfelejtem, hogy valaha is nálam volt, nálam aztán nem találja meg senki és még csak spájzom sincs

:).

2018. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Politikusokkal ne próbalkozz, mert azt is elszedik tőled, amid van.
2018. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!