Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan tanár (vagy hallotta...

Van olyan tanár (vagy hallottatok ilyenről), akinek kétszer sikertelen lett a minősítési eljárása (portfólió+tanítás) és emiatt elbocsájtották az iskolábaól? Vagy ez csak riogatás, és másodjára, ha fizetsz érte (70), akkor megkapod a ped II.-t?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A vírus miatt lesznek az online minősítések? Biztosan tudjátok, hogy Februárig lesz úgy?

Ezt online mégis hogy képzeljem el?

2020. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Már feltöltöttem a fájlokat. Én úgy tudom, hogy március végéig, lehet addig én is sorra kerülök. Parázok, mármint a portfólióm miatt. Mert olvastam egy ilyet, de remélem csak kacsa.


[link]

2020. nov. 22. 22:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Szeretsz amúgy tanítani? Tanítás alatt is ennyire stresszes vagy?

Szerintem csak kamu ez a cikk, pláne hogy most óriási a pedagógus hiány. Nyugi, menni fog!

2020. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Mindenhol azt írják, írjátok hogy ez formaság... Hát nem tudom... én komolyan vettem, minden határidőt betartottam, minden kérdésre válaszoltam, minden hiánypótlást időben felcsatoltam, a védésen azt mondták köszönik, aztán... 20 nap múlva 67%-kal elbuktam (PEDII 75% kell). Pedig azt hittem jól csinálom, ...vagy mégsem. Még indoklást sem kaptam, hogy miért... valószínűleg, mert így gondolták jónak. Nagyon szomorú vagyok. Tehát van ilyen, de sajnos (vagy szerencsére) senkivel sem találkoztam még, itt a neten sem, aki elbukott volna. Lehet én vagyok az egyetlen... Kitartást, Ti biztos ügyesebbek vagytok.

2021. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!