Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvin való jelentkezés hogy...

Felvin való jelentkezés hogy is volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 kérdésem lenne:


1. Feb. 15-ig be kell táplálni az adatokat majd a felvi.hu-ra, de miután az ember levizsgázott szóbeliből is júni környékén, azután újra megnyílik a felvi és úgy lehet majd az adatokat módosítani?

Már nem emlékszem teljesen.


2. Illetve ha csak javítózok majd 1 tárgyból, attól még ugyanúgy be kell írnom majd a gimis tárgyaim jegyét + nyelvvizsgákat?


Előre is köszi a válaszokat!



2020. nov. 18. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Milyen adatokat módosítanál? Telefonszámot és ehhez hasonlókat úgy tudom tudsz változtatni ha kell.


2. Minden adatot újra meg kell adni, mintha először felvételiznél (nekem legalábbis úgy kellett)

2020. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát a majdani érettségi vizsgám eredményét.


értem, köszönöm!! :)

2020. nov. 18. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az aktuális érettségi eredményeket úgy tudom hogy nem kell megadnod, hiszen azok 2006 (?) óta elektronikus átmennek
2020. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as: De meg kell, mégpedig az érettségi scannelt változatát kell feltölteni a 12.-es bizonyítvánnyal együtt.
2020. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!