Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az élete egy nőnek a...

Milyen az élete egy nőnek a VIKEN?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy jelenléti az oktatás.

2020. nov. 20. 12:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért eléggé kevés a lány a fiúkhoz képest, okozhat kalamajkát.
2020. nov. 20. 12:26
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Milyen kalamajkat? Egy felnott no tudja kezelni a bókokat, randira hívást. Egy felnott férfi pedig nem zaklatja a noket.
2020. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért ennél bonyolultabb a dolog. Kifejtős válaszokat kérek olyanoktól, akik tudják mit beszélnek.
2020. nov. 20. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Vikre jártam pár éve. Az első évben valószínűleg naponta fognak rád irkálni mindenféle esetlen cringe szöveggel. Egészen para üzeneteket is fogsz kapni, rám is írtak már úgy, hogy láttalak analízisen az első sorban. Piros póló volt rajtad. Nagyon para tud lenni, ahogy egyesek stalkolnak. De volt, aki filmbe illő módon kérdezett körbe rólam minden szart. Nem nagyon élveztem. Sok normális srác is van, őket könnyebb lesz kiszűrni, mikor a többség kiesik, azaz második évre. Nekem is sokat segítettek, a koliban jártam kondizni, ott is volt egy-két jó társaság, aki hasznos tanácsokkal látott el edzés terén. De nagyon sok a debil...


Mivel az én időmben 10% alatt volt a lányarány, szinte csak fiú barátaim voltak, a bulikban is fiúkkal lógtam. Ezzel alapvetően nincs baj, nagyon sok tényleg csak barát barátot szereztem ott fiúkból, de természetesen a szarkavarás nem állhatott meg... Visszafogott lány voltam mindig is, nőies, de sosem kellettem magam és viselkedtem ribisen. Ennek ellenére folyamatosan ment a szarkavarás, folyamatosan azt hallottam vissza, hogy hány sráccal smároltam a bulikban, kik taperoltak és kikkel dugtam. Semmi sem volt belőle igaz, de mindig ment a sutyorgás.


A senioroknak meg van tiltva, hogy a gólyákra mozduljanak, ennek ellenére hihetetlen undorítóan tudnak viselkedni. A pletykák nagy részét is ők terjesztették rólam. Megalázó, tróger módon viselkedik ott sok ember. Ha kolis vagy, akkor még a bugyidat is kiforgatják. Azért is mentem albiba, mert már meguntam, hogy nincs privát szférám és minden második héten megy valakiről valami imidzsrombolás.


Az eleve húzós követelmények mellett az ilyen generált balhék nagyon el tudják venni az ember figyelmét. Buktam el zh-t már a bullyzásom miatt és volt időszak, mikor kerültem a közösséget, mert nem esett jól és csalódtam bennük. Persze, tanulmányi dolgokban sokan segítenek, mindig találsz valakit, aki ért ahhoz, ami esetleg nem megy. De lelkileg néha nagyon rossz tud lenni, főleg kolisként, hogy az életed nyitott könyv. Bennem nagyon megmaradtak a pletykák, nehezen emésztettem meg, amiket rólam terjesztettek és azt is, hogy néha nem tudtam, ki a barátom és kinek mit mondhatok.


Ezt leszámítva jó. Sok az igénytelen ember, sok a megszállott arc, de volt onnan is párkapcsolatom. Illetve a mostani párom is vikes volt, de akkor ismertem meg, mikor már egyikünk sem oda járt.


Koncentrálj a tanulásra szerintem. Nagyon nehéz lesz. A többi meg majd jön, barátaid biztos lesznek. De az szerintem legyen mellékes az úgyis alakul magától. Elbukni viszont könnyű.

2020. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Második engem biztos nem fognak a vikes pali stírölni, én is pasi vagyok és bme-s, csak nem viken. Érdekelnek a vikes lányok sztorijai, a tiéd jó.
2020. nov. 20. 14:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Akarom mondani tanulságos. Ezért jó.
2020. nov. 20. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!