Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt jó tanárotok ált iskolába...

Volt jó tanárotok ált iskolában, középiskolában, vagy esetleg a felsőoktatásban?

Figyelt kérdés

Mitől tűnt jónak?


Nekem ált iskolában volt egy jó fizika tanárom. Azóta is emlékszem a fénytörés törvényeire, mert szépen bemutatta fluoreszcens oldattal. Érdekes, hogy majdnem egész tanévben egy olyan egyszerű összefüggést gyakoroltunk, hogy egy mennyiség = (egy másik mennyiség) / (egy harmadik mennyiség), pl v=s/t és ennek variációi, vagy W=Q*U Ezt egy háromszögben is lerajzoltuk.



2020. nov. 24. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt,szinte minden tanárom jó volt. Nem volt mind egy pátyolgatós fajta,de érezhetően a javunkat akarták. Egy idióta volt,az csak helyettesíteni járt be szerencsére. Ezt írom.úgy,hogy évismétlésre buktam,matekból többször is buktam. Sosem fogtam a tanárra,lusta voltam tanulni, matekból meg se.gghülye vagyok. Ezekről nem a tanárok tehettek.
2020. nov. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában nagyon szerettem a magyartanáromat. Nagyon érdekes órákat tartott, kedves volt, de szigorú is. Következetes volt, igazságos, mindig tudtuk, hogy mire számítsunk.


Gimiben az osztályfőnököm tanította az angolt, és nagyon jól csinálta. Érdekes feladatokat kaptunk, és mindig mást csináltunk, mindenfélét gyakoroltunk. Meg mertünk szólalni angolul, mert pozitív volt a légkör. Ő is szigorú, de igazságos volt.


Egyetemen ez csak az első félévem, úgyhogy remélem, hogy lesznek még kitűnő tanáraim. A legjobban a pszichológiát élvezem. Jó az oktatónk, de amúgy is nagyon érdekel a tárgy. Aki tényleg kiemelkedő, az a neveléstörténet oktatónk. Nagyon jól ad elő, normálisan használja a mikrofont, és látszik, hogy érdekli a tárgy, és hatalmas a tudása. Itt szigorról már nem beszélhetünk, főleg mivel nálunk szeptember óta online oktatás van.

2020. nov. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt, az MTH-ban,biost tanított,és törit.
2020. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Végzős vagyok. 12 év alatt mindössze 3 jó tanárom volt.

Jó tanárnak az számít nálam, akinek megy a tanítás, élvezi a munkáját és tényleg látni lehet rajta, hogy "Na, Ő tanárnak született".

2020. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban az 5. osztálytól lévő osztályfőnököm volt, amúgy még anyámat is oktatta szóval már nem volt fiatal.


Középiskolában énektanár de ez csak 1 évig volt, történelem az végig volt és az a tanár is jó volt, de amúgy nekünk volt olyan óránk amin forrasztottunk azon is egy nagyon jó tanárt kaptunk.


Most egyetemen eddig csak 1 tanár volt olyan hogy nagyon kedveltem mert jól és érthetően tanított ő Középiskolai matematika felzárkóztatót tartott hogy mindenki ugyan azon a szinten legyen.

2020. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Több is. Általánosban a fizika tanár, imádtam az óráit, hiába bizonyosodott be gimis pályafutásom alatt, hogy nem konyítok a reál tárgyakhoz. Mindig igazságos volt és a mi rossz magatartású osztályunkban is tudott rendet tartani. Aztán a német tanárunk, aki 4-től 6-ig tanított minket, mindenki sajnálta, hogy elköltözött, azóta sem volt ilyen jó nyelvtanárom! Gimnáziumban a töri tanárom emelném ki, fantasztikus ember volt és nagyon nagytudású, mindenki szerette. A matek tanáromról is hasonlókat tudok mondani, bár a tárgyat nem szerettem, a tanárnőről csak pozitív emlékeim vannak. Mindig a diákok érdekeit nézte.
2020. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt
2020. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Altalanosban alsóban az ofom jo volt.

Gimiben egy matektanarom es egy spanyol tanarom volt kicsit jobb mint az atlag.

Egyetemen meg nincs jo tanarom. Egy-egy előadót birok, egy egy szemvezeto vicces, de kifejezetten jóval nem igazán talalkoztam, rosszak sajnos annal inkabb...

2020. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Matek tanár gimiben. Nagyon jól tanítja.
2020. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Két szuper tanárom volt: a művészettörténet tanárnő, rengeteg festménnyel ismertetett meg minket, hatalmas tudása volt, folyton képeket vetített, és a latin tanárunk, igaz, én nem latint tanultam, csak az osztály másik fele, de néha átjött helyettesíteni, annak is hogy milyen hatalmas tudása volt, csak bámultuk.
2020. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!