Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén jelentkeztem felsőoktatás...

Idén jelentkeztem felsőoktatási szakképzésbe, de nem töltöttem fel a középiskolai bizonyítvány 12 év végi jegyek dokumentumát. Van lehetőségem fellebbezni valamilyen módon? Illetve a biológia jegyhez ez az indok volt írva:

Figyelt kérdés

" A tanulmányi pont érvénytelensége miatt figyelmen kívül hagyva" ez mit jelent?

Valaki olyan írjon, aki jártas ezekben, próbálom hívni az ügyfélszolgálatot de nem tudom mert azt mondja h átmeneti túlterheltség miatt hívjam később...

tláltam egy fellebbezős papírt de nem tudom hogy az jó e, meg nem tudom miért nem fogadta el a bioszt..



2017. júl. 27. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mulasztottál (márpedig igen), nincs módod fellebbezni.
2017. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen megoldás? ezen bukik el az egész?
2017. júl. 27. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ezen.
2017. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ez hihetetlen :(
2017. júl. 27. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez van srácok
2017. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ezért nem érdemes fellebbezni:


A jogorvoslat során azok a dokumentumok vehetők figyelembe, amelyeket a jelentkező az általános felvételi eljárásban határidőre csatolt a jelentkezéséhez.


Beadhatod, de kukázzák...

2017. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A bioszt azért nem fogadták el mert 12.-ben is van és az utolsó 2 év eredménye kell....de te ebből az egyiket nem küldted el.
2017. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!