Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar emelt szintű érettségit...

Magyar emelt szintű érettségit szeretnék rakni, Esetleg van itt olyan aki segítene nekem magyarázni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Magyart tanulom itthon egyedül de szeretnék segítséget kérni hozzá vagy valaki tudna nekem valahogy segíteni?

2020. nov. 27. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél tudni pontosan? Kell valamihez a magyar emelt? Nem kötekedésből, csak az a legnehezebb emelt érettségi. (Mivel nagyon szubjektív.)
2020. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tovább tanuláshoz. Pedig a tanárom azt mondta az a legkönnyebb.
2020. nov. 27. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig első vagyok. A magyar emeltel az a gond, hogy értékelésnél nagyban függ a javító tanár véleményétől is. Plusz rengeteg könyvet kell hozzà olvasni. Persze ez csak egy vélemény, lehet neked nagyon jól menne, nem visszatartani akarlak.
2020. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

legkönnyebb :DD

annak éri meg, aki nagyon elkötelezetten szereti a magyar irodalmat, becsülettel elolvas mindent, van érzéke a verselemzéshez és annak értelmezéséhez. szerintem is a legnehezebb. minden más tárgynál direkt kérdéseket kapsz, a magyarnál a műveltségi lutri, a verselemzést és reflektálást pedig nagyon be kell gyakorolni, mert ahol csak bele tudnak, ott bizony bele tudnak kötni.

kérdező, nem egészen értem, milyen segítséget vársz, mit kellene magyarázni?

ne haragudj, nem rosszindulatból mondom, de ha gyakori kérdéseken szeretnél magyartanárt találni, aki a szádba rág majd mindent, akkor emeltezz valami másból, a saját érdekedben.

a legegyszerűbb talán, ha egy nyelvet választasz.

2020. nov. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem itt keresek magyar tanárt. Nyelvből nem vagyok jó, szerintem ahhoz sokkal többet kellene tanulnom.
2020. dec. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!