Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor, ha nem...

Mi történik akkor, ha nem tudom határidőre leadni a szakdolgozati témabejelentőmet? (ELTE)

Figyelt kérdés
1 hete írt a konzulensem, hogy küldjem át neki a témabejelentőt, és leellenőrzi. Átküldtem neki, de azóta semmi. Ma éjfélig le kell adni, de az állítólagos konzulensem elérhetetlen, nem reagál sem a levelekre, sem pedig a Teamses megkeresésekre. Azóta írtam egy másik oktatónak, aki hátha eltud vállalni engem így az utolsó pillanatba, de ő sem válaszolt. Mit tudok ilyenkor tenni? Írjak a TO-nak? Nem szeretnék emiatt csúszni egy félévet...

2020. nov. 30. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ELTE-s vagyok, de ilyenkor a következő a teendő:

Te időben mindent elvégeztél. Először is, készítsz screecnshotot a sikertelen Teas és e-mail megkeresésekről. Ezeket fűzd össze egy PDF-be vagy word-be, ez lesz a te bizonyítékod hogy időben cselekedtél.


Utána ülj le és fogalmazz meg egy tiszta szép kerek részletekre is kiterjedő e-mailt a konkrét kéréseddel amire válaszolniuk kell. Ha csak azt írod hogy "jaj mitévő legyek" vagy "ilyenkor mi van" akkor semmi sem fog történni, lekoptatnak vagy akár válaszra sem méltatnak.

Konkrét direkt kérdés kell, pl "kaphatok-e haladékot" "eltekintenek-e ettől az én esetemben" "jelöljenek ki valakit aki tényleg csinál valamit". Az sem baj ha hülyeség a kérés, de valami kell ami elindítja a probléma megoldását, mert az őket is arra sarkalja hogy tegyenek valamit.

Az e-mailhez csatold a bizonyíték file-t.


Én a TO mellett a szakod vezetőségének és a konzulens tanszékének is írnék külön külön, még ma.


Sok sikert! Jártam én is már így, egy barátom is hasonló cipőben van jelenleg a konzultációval, majd kérlek meséld el Nálad mi lett :)

2020. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a TO-som valami csoda folytán válaszolt még a mai nap, és tájékoztatott, hogy dec. 15-ig még le lehet adni a témabejelentőt, csak holnaptól már pótdíj ellenében. Úgyhogy akkor én meg írtam vagy 3 oktatónak is, hogy elvállalnak-e még egy szakdolgozót, és amelyik hamarabb visszaír, azzal fogom lecserélni a mostani elérhetetlen konzulensem. Már az sem érdekel, ha a portás lesz a témavezetőm, csak tudjam már leadni végre ezt a f*s témabejelentőt és legyen lehetőségem végre megcsinálni a szakdogám...


#1-es ez a screenshotos dolog jó ötlet volt, úgy csináltam, és szerintem meg volt a hatása, köszönöm! J és kívánok sok szerencsét(vagy inkább egy normális témavezetőt) a barátodnak!

2020. nov. 30. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!