Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MOME TEXTILre járók, illetve...

MOME TEXTILre járók, illetve felvételizők ti milyen háttértudással jutottatok be? Előkészítővel?

Figyelt kérdés
Tudom volt már pár kérdés a témában de nem nagyon láttam kielégtő válaszokat. Voltam nyílt napon láttam terveket és ott említették a Budai rajziskola felkészítőjét. Jártam már ott rajz oktv alkalmával, de mivel gimis koromban zala megyei voltam ezért oda nem járhattam, és felkészülés nélkül tudtam hogy egyből bukta, ezért inkább tanultam és más szakra mentem akkor. Most Budapesten tanulok egyetemen de nem tetszik a szak amire jöttem és szeretnék váltani, művészet sokkal jobban vonz. Hallottam persze hogy brutálisan nehéz bekerülni Moméra... Fél év előkészítővel esetleg lehetséges? Aki bejutott tudna írni neki milyen tehetsége volt milyem portfóliót vitt előkészítőre? Igazából a rajz úgy gondolom megy nekem és tudnék tervezni, horgoltam is már ruhákat hobbiból és nagyon szeretem a divatot. Az a baj, nem tudom elképzelni ott mit részesítenek előnyben semmi protekcióm és vidékiként oda járókat sem ismerek sajnos...

2020. nov. 30. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!