Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell központi felvételit írni...

Kell központi felvételit írni annak a negyedikes tanulónak is, aki tiszta ötös 3.év végén és 4.év elején?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tudtam, igen, kell, még akkor is, ha mindkét félévben ötös.

2020. dec. 1. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár milyen jegyed van amelyik középiskolában kell felvételi írnod ott kell ez, szóval igen kell írnod.
2020. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg, hogy az adott intézményben nem kell központit írni 2db négyesig.
2020. dec. 1. 10:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. dec. 1. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a középiskola dönti el.


Nem gondoltam mondjuk, hogy van olyan 8 osztályos gimnázium, ahová nem kell felvételit írni.

2020. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bbmarta ***** válasza:
Van olyan...a leggyengébbek nem kérnek központit!
2020. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mindenképpen írd attól meg a felvételit!!!! Inkább írd meg, kínlódva, de megírva, mert ha abba az iskolába nem vesznek fel, az összes többibe amit néztél meg kérik a felvételit akkor szívás, és nyárig várhatsz görcsölve, hogy na akkor most felvettek valahova vagy nem? De ez csak az én véleményem.


Én is idén írom. Hajrá, hajrá, hajrá!

2020. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül szerintem jobb, ha megírod, mert ha esetleg a félévi bizonyítványod mégsem úgy sikerül, ahogy szeretnéd, és központit sem írsz, akkor nem fogsz tudni jelentkezni abba az iskolába.
2020. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!