Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi tortenik ilyenkor, mennyi...

Mi tortenik ilyenkor, mennyi ido utan rugnak ki az egyetemrol?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok, legyszi ne íteljetek el. Tehat az a problemam, hogy dolgoznom kell, teljes csodben vagyok, nem tudom teljesíteni a feleveket abszolut es a keresetembol sem tudok megelni, tehat szuksegem van a szabad felhasznalasu diakhitelre, de a diakhitelhez meg aktív felev kell. Kozben hab a tortan, hogy tartos betegsegem is van. Mennyi ideig lehet azt csinalni, hogy aktív felevre bejelentkezek, de nem tudok teljesíteni semmit? Mennyi ido utan rugnak ki vagy hogy van ez? Tenyleg nem tehetek rola, hogy ilyen helyzetbe kerultem :(

2020. dec. 1. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz megélni munkából, akkor biztos az a megoldás, hogy hitelből finanszírozod a megélhetésed?


Egyébként elvileg két félévig működhet, amit leírtál.

2020. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha felveszel nagyon konnyu 2-3 kredites ingyentargyakat azokat el tudod vegezni es lesz kredited. De ha egy evben nem teljesited az adott kreditszamot attesznek fizetosre utana
2020. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt is kalkuláld bele, hogy a második félévtől, ha otthagyod az egyetemet (és nem végzel el másik szakot/tanulsz szakmát), akkor vissza kell fizetni a tandíj felét az államnak.
2020. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!