Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek a levelező szakok?...

Milyenek a levelező szakok? Mekkora elfoglaltságot jelent?

Figyelt kérdés

Minden egyetemről és szakról érdeklene hogy félévente mennyi időt kell jelen lenni?

Kötelező a jelenlét?



2020. dec. 4. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem nem lehet így általánosan kijelenteni. Viszont, ha jól tudom, akkor heti 2-3 napot vesz igénybe (sőt lehet nem is hetente, hanem kéthetente), hétvégén (főleg péntek-szombat). Szerintem ugyanúgy kötelező a jelenlét, mint nappalin. Viszont mivel dologol mellette (erre találták ki a levelezőt), így lehet elnézőbbek. (Nem saját tapasztalat, csak hallottam ezeket az infókat, így lehet nem teljesen pontosak.)
2020. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Egyeteme válogatja. Nálunk szinte kivétel nélkül minden hétvége, péntek vagy szombat. Esetleg mindkettő, gondolom ez attól is függ, hogy az oktatók hogyan érnek rá, meg ki hogy veszi fel a tárgyakat. De simán van, hogy reggel 9-kor kezdünk és minimális szünetekkel este 6-ig órán vagyunk.
2020. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a hétfő és a kedd van kijelölve levelezős napoknak és meg van határozva, hogy havonta hány alkalommal kell megjelenni. Viszont a gyakorlatban pedig azt látom, hogy nem foglalkoznak ezzel és a levelezős hallgatókat is behívják a nappalisok óráira. Én nappalis vagyok, de csomó órám volt együtt levelezősökkel (és akkor ugyanúgy megvolt, hogy x órára kell bejönniük).
2020. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!