Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövő héten kell iskolába menni?

Jövő héten kell iskolába menni?

Figyelt kérdés
Elvileg már jövő héten le telik az 1 hónap ami ki lett szabva digitális oktatásnak, és nem lehetett hallani semmi olyat hogy meg lenne hosszabbítás.

2020. dec. 6. 05:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted nem lehet meghosszabbítani, vagy mi?
2020. dec. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A jövő héten lesz majd szó arról hogy meghosszabbítják-e vagy sem.
2020. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Holnap reggel fognak tárgyalni és Orbán bejelenteni, hogy mi lesz december 11. után és karácsonykor. Arra lehet készülni, hogy 2020-ban már nem kell iskolába menni, mert Orbán azt mondta, hogy eddig minden tanácsadója és szakember mereven ellenez minden nagyobb enyhítést. A járvány adatok se túl bíztatóak. Meg amúgy mi értelme lenne 1 nyanvadt hétre kinyitni?
2020. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%

" Meg amúgy mi értelme lenne 1 nyanvadt hétre kinyitni?"


ööööö hadd kérdezzem meg!! 2,5 és fél hónap zárás után mi értelme volt 2 hétre kinyitni hogy aztán újabb 2,5 hónapra bezárjunk?


MIre gondolok?

Márc 16-tal tavasszal bezárt az összes iskola. nem úgy mint mots, hanem az összes még az általánosok is.

Zárva voltak márc 16-május vége = 2,5 hónapig.

Majd aztán jún 1-el kinyitottak kemény 2 hétre, hogy aztán jún 15-tel meg újra bezárjanak újabb 2,5 hónapra = nyári szünet.


Ennek mi értelme volt?

Mert megtörtént!!

2020. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó, nem volt nyitás nyár elején. Vagy valamit akkor jól átaludtam, mert a városban nálunk mindenkinek digitálisan ment akkor is.

Amúgy jelen helyzetben még az 1 hétnek is lenne értelme nekem (érettségi előtt állok), mert mi ha visszamegyünk szinte mindenből TZ-t írunk... Azért jó lenne ezek számát csökkenteni, meg személyesen még mindig jobb a tanítás.

De szerintem nem megyünk vissza, decemberre mondják a tetőzést. Mellé a tanárok tesztelését is leállították, szóval ebből kiindulva otthon lesz mindenki. Nálunk az általános iskolában van olyan osztály akik, végig otthon volt mióta a középiskolások is, mindig vmelyik tanár vagy osztálytárs miatt karanténba kerültek. Olyan is volt, hogy a 16 osztályból 4 volt csak suliban, naponta adta ki Maruzsa és a suli a leveleket, hogy melyik osztályok mennek haza... Szerintem arra a 1,5 hétre mindenkit haza fognak küldeni. De arra nem mernék tippelni, hogy mikor mehetünk újra. Csak reménykedek, hogy minél hamarabb, mert az érettségi egyre közelebb.

2020. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nekem rossz a memóriám, de

"Majd aztán jún 1-el kinyitottak kemény 2 hétre, hogy aztán jún 15-tel meg újra bezárjanak újabb 2,5 hónapra = nyári szünet."

én nem emlékszem a június 1-ei nyitásra.

2020. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Lehet volt, de nem nálunk, az biztos.
2020. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#4 Óh, te butuska... Nem állították vissza a jelenléti oktatást két hétre, csak engedélyezték, hogy a szervezzenek kiscsoportos foglalkozásokat, konzultáció és felzárkóztatás céljából. Téged valószínűleg azért rendeltek be, mert szart se csináltál két hónapig, és fel kellett zárkóztatni.

(Mellesleg most is ez az állapot áll fenn, tehát a te szeléleteddel nézve most is nyitva vannak a sulik.)

2020. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
5-ös max csak az érettségi elött állóknak lenne értelme bemenni de a többieknek nem sőt lehet hogy ez alatt az egy hét alatt fertőzzük le egymást és akkor értelmét veszti az 1 hónapos zárlat. Szerintem a kollégelistáknak se lenne kedve visszamászni 1 hétre hogy utána mehessenek is el, tehát összeségében 1 hét alatt max csak fertőzni tudjuk egymást.
2020. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És hol mondtam, hogy menni fogunk? Én örülnék ha mehetnénk, de 100%, hogy nem fogunk, sőt pont a tesztelés leállításából következtetek arra, hogy legrosszabb esetben még az általános iskolásokat is hazaküldik. Amúgy nem csak az iskolában lehet elkapni. Mi van a sportolókkal? A kézisek és a focisták nagy része tesztelve van, de nagyon sok más sportágban nem tesztelnek... és ott még nagyobb az esély egy esetleges fertőzésre. Az általános iskolások között is vannak leigazolt sportolók, suli után még tovább mennek az edzésre, keverednek a középiskolásokkal is (ezt mind saját ismerősi körben látom/hallom)... Nem kell velem egyetérteni, de amúgy ugyan azt írtam, mint mások, hogy idén már nem megyünk...
2020. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!