Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EGytem kiiratkozás menete?

EGytem kiiratkozás menete?

Figyelt kérdés

Szóval ki akarok iratkozni az egyetemről. Ez volt az első félévem,még a vizsgaidőszak se kezdődött el. Szóval mi a menete? Neptunban látok egy leszerelési lapot/kérvényt ,viszont miután kitöltöm azt a pár részt, nem engedi leadni. MIért? Ez a lap nem arra van,hogy egyszerűbben kiiratkozzak?


Illetve helyesen tudom-e, hogy alapszakon első félévnél semmit nem kell visszafizetnem? AKkor se, ha ez levelező?



2020. dec. 7. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam az egyetem oldalán a lapot, amit le kell adnom az ügyintézőmnek.

De aki már iratkozott ki, leírná mi a menete?

2020. dec. 7. 16:08
 2/6 anonim válasza:
63%
én úgy tudom vissza kell fizetni mindent ha államin voltál
2020. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor is,ha csak egy megkezdett félévet voltam? Mert eduline-on ezt találtam:


'Ha alapképzésre, mesterképzésre, felsőoktatási szakképzésre jártok, és mindössze egy (aktív) állami ösztöndíjas félévet vettetek igénybe, nem kell fizetnetek.'


Vagy ez csak akkor érvényes,ha a viszgáim megvannak?

2020. dec. 7. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy félévig simán otthagyhatod bármilyen fizetési kötelezettség nélkül.
2020. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem muszáj meglennie a vizsgáidnak, ha egy félév után hagyod abba (a féléven belül bármikor kiiratkozhatsz), akkor nem kell fizetned semmit
2020. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh,akkor megkönnyebültem. Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.
2020. dec. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!