Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehezek az alábbi tantárgyak?...

Nehezek az alábbi tantárgyak? (9. osztály. )

Figyelt kérdés

Önismeret,kommunikáció,tanulásmódszertan,egészségtan,pályaorientáció.9.osztály.A tankönyveket még nem kaptam meg,ezért nem tudom.És szeretnék izelítőt kapni,hogy mennyire nehezek ezek a tantárgyak:én nagyon humán beállítottságú vagyok,szóval a nyelvtan és az irodalom a kedvencem(nem a kötelező olvasmányok,mert azokat utálom,hanem a verselemzés,költők élete..stb.)

Akkor ezek menni fognak?

És maj 11.-től fogjuk ezeket tanulni:

lélektan,fejlődéslélektan,szakmai kommunikáció,mentálhygiéne.Ezek nehezek?Vagyis hogy én a humán tantárgyakból általánosban 4-es 5-ös voltam végig,akkor lehetek ezekből hasonlóan jó?

Egészséggondozás,gondozástan..mi ez?Mit takar ez a két vagy egy(?) tantárgy?

Az anatómia-élettan nehéz lesz majd?Ez inkább a bioszhoz és az egészségtanhoz hasonlít?


Kilencedik osztályban mit tanulunk így nagyjából??

Ti mire emlékeztek?


2010. aug. 12. 00:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

És persze szeretnék arra is választ kapni,hogy ezek a szakmai tárgyak a héten többségben fognak lenni,vagy inkább a közismereti tárgyak lesznek többségben?

Nektek mi volt??:)

És aki hasonlót tanult:szerettétek ezeket a tantárgyakat?

2010. aug. 12. 00:17
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
ez vmi Hipervándorzárda?
2010. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Milyen szakmacsoportban kezdesz?:))
2010. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Azt hinné az ember, hogy ez vicc akar lenni. Önismeretet hogy tanít neked másvalaki? + tanulásmódszertan. Szvsz ezt általános iskola 1 osztályától kéne tanítani, tudniillik megtanítani a gyereket, hogy milyen módszerrel a leghatásosabb tanulni. Mafasz az a pályaorientáció? A távol-keleti vasúti szárnyvonal, vagy mi a szɐʀ?
2010. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem,nem hiperizémicsoda..xD ez egy GyMS megyei szakközépiskola,ahol sok terem van és minden órán valószínűleg másik terembe leszünk.Vagy ha nem is minden órán,de elég sokszor.

Egészségügyi szakmacsoportba vettek fel,aminek nagyon örülök.EDDIG.xD

2010. aug. 12. 00:35
 6/19 A kérdező kommentje:

Pályaorientáció..hááát..eddig én azt hallottam erről,hogy...basszus..szinte semmit.xD

Na,majd egypár év múlva már panaszkodhatok.MAJD HA AKKOR IS MEG LESZ AZ OLDAL,MEGÍROM.

De végre egy kérdések nélküli választ is szeretnék.Az eddigieket is köszönöm,eléggé felvilágosultam..de tényleg..sokaknak nem kell ezzel kínlódniuk..

2010. aug. 12. 00:37
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jedlik? :Đ
2010. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. aug. 12. 00:41
 9/19 anonim ***** válasza:

Én mondjuk vendéglátás-idegenforgalmi szakmacsoportba jártam de nekünk is volt kommunikáció. szerintem Ti is majd ilyen önismereti teszteket töltögettek ki, önéletrajzot írtok, majd azt előadjátok egymásnak, elméletileg rendbe teszitek, hogy mi is az, mint fogalom milyen eszközei vannak stb.

10.-ben volt tantárgyam, bár nekünk társult olyan is hozzá, hogy pl.: tárgyalás megszervezése, kérdéstípusok kérdőív során mik jelenhetnek meg, 9.-ben pedig viselkedés kultúra volt, de ez már más tészta. :))

2010. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jézusom..:/ tárgyalás szervezés..:| szerintem nekünk másfajta komm. lesz.Mármint ha ez olyan,amit majd a szakmánkhoz igazítanak.Szóval hogy hogyan kell egy beteg emberrel vagy egy pici gyerekkel kommunikálni..
2010. aug. 12. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!