Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Autószerelői ( most már...

Autószerelői ( most már gépjármű mechatronikai technikus) mennyire nehéz? Tantárgyak, buktatók, mennyire kemeny a fizika? És tényleg rajz tudás feltétlen jónak kell h legyen? Bármi infó jól jön:)

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon buta embereket ismerek, akik szakközépben végezték el ezt a szakmát. Engem is érdekel ez, de én fizetősre akarok menni, elvileg ott nem nagyon buktatnak, de ha érteni akarsz hozzá, akkor nyilván képzed magadat otthon is. Legalábbis én így fogok hozzá kezdeni, hogy tanfolyam előtt is tanulgatok, és közben is fogok pluszban tanulni, mert érteni szeretnék hozzá. Szerintem, ha elég elszánt vagy, akkor menni fog!
2020. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon köszi a válaszod!

Igen én is gondolkoztam abban,amiben te,de viszont saját tapasztalat,és mások tapasztalatai alapján is,mind az Oktávot, mint pedig a Mesto csoport kft képzéseit kerülöm, mert hogy érteni nem fogok semmihez se az biztos,de papír az mondjuk lehet,hogy lesz..

Főleg náluk,meg eleve csak 12 hónaposak általában ezek...ami most indult Mestonál az hetente 1 alkalom,ami nem is egész napos..1 hónapban 3-4x mész mert van hogy elmarad.. és 12.honapban vizsga..

Lehet átlöknek, de én infón nem náluk,hanem máshol rájöttem ez csak akiknek papír kell jó,másnak nem.

Ezért is döntöttem inkább normális 2 éves szakgimin estin, ahol heti kb 3x-4x kell bemenni majd, ilyen 2tol 7ig vagy hogyan,ez változó.. és ingyen van..meg erős, kemény suli is ez itt elméletileg,úgyhogy..

Bár ha mégis fizetősre mész remélem kifogsz egy jó osztályt,csapatot,és majd alakul.

Mellette igy van,muszáj otthon is.

Hajrá!:D

2020. dec. 12. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!