Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kollégiumban mire lehet...

A kollégiumban mire lehet szükségem? Mi az, amit feltétlenül magamnak kell vinnem?

Figyelt kérdés

Az Elte egyik kollégiumába szeretnék bekerülni. Az érdekelne, hogy mi az, amit mindenképpen magamnak kell vinnem?

Pl tányér, evőeszközök, ilyesmik?



2017. máj. 21. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy nagyon várod, de előbb vegyenek fel, aztán kerülj be a koliba... az ilyenek szoktak arcra esni, akik hónapokra előre terveznek, vásárolnak...


Sok sikert azért :)

2017. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vásároltam semmit még, egyszerűen csak kíváncsi voltam és érdeklődtem.

Nem hiszem, hogy attól "esik valaki arcra", mert nem az utolsó pillanatra hagyja a tájékozódást.

Nem vagy egy kicsit rosszindulatú?

2017. máj. 21. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ELTE-be voltam kolis, de úgy általánosságban. Edény amibe tudsz főzni. Takaró;párna huzat. Valami tisztítószer amivel azért 1-2hetente áttudod törölgetni a dolgokat. Szappan, wc papír, esetleg füldugó ha nem vagy valami jó alvó. Papucs (nem árt 1 amiben járkálsz, 1 meg külön a tusoláshoz), alapgyógyszerek, tű+cérna. Meg minden egyéb más amit még egy kirándulásra vinnél magaddal.
2017. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Pont erre voltam kíváncsi, mert pl nem tudtam, hogy párnahuzat és edények kellenek-e. Még egyszer nagyon köszi a választ. :)
2017. máj. 24. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy kicsit utánanézve, internetkábel. Ez eszembe se jutott hirtelen, de megtaláltam neked a kolis oldalát. [link] Itt leírja, hogy mit kell neked vinni, és mit biztosítanak egyes kollégiumok. Én azért annak ellenére, hogy nem ír edényt vinnék, mert néha a dolgoknak lába tud kélni egy koliban :D Na meg ami a tied és elpakolod arra nem kell várni meg ilyenek.
2017. máj. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!