Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jo lenne elvegezni egy foiskol...

Jo lenne elvegezni egy foiskolat még az életben?

Figyelt kérdés
Sajnos matekbol 2 es lett az érettsegim es nagyon lehuzza az egeszet soha nem ertettem a matekot de egyszeruen nemtudom elhinni ennyire hü..e lennék hogy nekem ne lehetne megtanitani. Azota már 10 év telt el de most is idegesit ez. Mások hogy vágták ennyire jol ezt az egészet hisz énis ott voltam minden orán és mindig megprobaltam a hazit csinálni ha sikerult ha nem mit rontottam el?

2020. dec. 11. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan szakot, ahová nem kell a matek!
2020. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Olyan szak nincs. Max az óvónő szak. Matek tanárt kell keresni.
2020. dec. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom ez a problémád, de sokan felnnőttként jönnek csak rá, hogy ilyen-olyan tanulási nehézségeik vannak. Mind tudjuk, hogy ha fáj a sarkad akkor rákos vagy az internetes keresések szerint, így ha el is indulsz ezen a vonalon akkor keress szakembert vagy egy nagyon jó matektanárt, aki ért a pedagógiához, nem csak elvégzett egy matekos mesterképzést.
2020. dec. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!