Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a második félévben...

Szerintetek a második félévben vissza kell költözni vizsgaidőszak után az egyetemi kolikba?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem látok rá sok esélyt, de ezt még senki nem tudhatja biztosra.
2020. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én nem látnám sok értelmét, aztan ismét bezárás stb. Inkább legyen online azokon a szakokon ahol meg lehet oldani, és azokon a szakokon ahol sok a gyakorlat pl: orvosi, menjenek be. De szerintem egy GTK, BTK, vagy Jogon meg lehet ezt otthonról is oldani. Elég kellemetlen a kolisoknak ki be hurcolkodni, így kevesebben lennének egy kollégiumon belul jobban szét lehetne osztani a társaságot. A hibrid oktatás meg nagy sz**. Egy csomó előadást nem bírtam, de sokan masok se meghallgatni mert az egyik óráról a másikra kelett rohanni. Szóval remelem ezt most jobban átgondolják és inkabb akkor ne engedjenek vissza.
2020. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Én se látom rá esélyét, persze az egyetemek, kollégiumok felvannak rá készülve hogy beindítják újra őket, de sok lehetőséget ők se látnak rá.
2020. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már szeptemberben azt mondták, hogy a legnagyobb esélyt arra látják, hogy a teljes tanév távoktatásban fog lemenni (egyetemen).
2020. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!