Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor január 11-én...

Most akkor január 11-én biztosan kinyitnak a középiskolák?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Január 10-én este megtudod.
2020. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
#nohomeoffice #nohomeschool #goschool #goodbyetávtanci4ever
2020. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
"Jelen állás szerint"(Magyarul bármikor változhat még ez), szinte az összes cikkben szerepel ez. Ne csak a rövid párszavas címet olvassátok el...
2020. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Remélem nem.

Annyi a szerencse, hogy amit a Maruzsa meg a Gulyás mondanak általában semmit nem nyomnak a latba.


De pl. hallottam olyan elméletet hogy 2 hétre nyitnának ki a középiskolák, hogy lehesesen félévi osztályzatokat adni. Hát mondhatni kurwa jó lesz magyarból is, töriből is meg emelt matekból is dupla dogát írni ha ez bekövetkezik.


Orbi, say the line again.

2020. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

"De pl. hallottam olyan elméletet hogy 2 hétre nyitnának ki a középiskolák, hogy lehesesen félévi osztályzatokat adni."

Jaj persze, hallottuk ezt már augusztusban is, "cSaKKéTHétReNYitJÁKkIAziSKoláT"

2020. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Én nem azt mondtam hogy ez lesz, csak hallottam ilyen teóriákat.

Ebből a kormányból mindent is ki lehet nézni.

2020. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

"y 2 hétre nyitnának ki a középiskolák, hogy lehesesen félévi osztályzatokat adni.""


Féléviket egyik napról a másikra is lehet adni, sőt az e-napló korában a laptop mellől se kell felállni és zárom a félévet.

2020. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

#7: Szerintem arra gondolt az illető, hogy lehessen lexikális számonkérni.

Ettől függetlenül bullshit lenne visszamenni, ez még inkább csak bizonyítja, hogy a lexikális tudás elavult.

2020. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!