Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Január 11-e után biztos lesz...

Január 11-e után biztos lesz iskola, vagy még majd döntenek róla január elején? mert ha sok a beteg nem hiszem hogy újra indulna!?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 17:35
1 2
 11/18 Ismeretlen777 ***** válasza:
87%
Az értem hogy meglehet rendelni a menzát de ettől,függetlenül nem biztos hogy kinyit, az osztálytársam is mefkapta már hogy jöjjön br a kollégiumba hétfőn aztán 10 napos karantén, múltkor az őszi szümetnél is ez volt vele hogy visszajött és miután letelt volna a 10 napja nem mehetett suliba mert bezárták....
2021. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
97%
Egyébként Január 11-től a kijárási tilalom is véget ér?
2021. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Luckypig válasza:
100%
Hát szerintem marad a digitális oktatás
2021. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
81%
Jó ez a digitális oktatás, szerintem maradhat.
2021. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges ez a találgatás, hallottam már ezt is, azt is, mindenki mást mond. Majd Vitya videójából úgyis kiderül
2021. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

Jó lenne már, ha döntenének róla, egyik cikkben ezt írják a másikban meg azt.

Én utálom a digitális oktatást és ha ez még így marad 1-2 hónapig nem tudom hogy fog így idén bárki is vizsgázni.

2021. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"és ha ez még így marad 1-2 hónapig nem tudom hogy fog így idén bárki is vizsgázni."


Aztán miért ne tudna vizsgázni? külföldön egyes egyetemeken teljes diplomákat lehet szerezni több év alatt kizárólag online oktatással.

2021. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Ma a kocsiban azt hallottam a rádióba, h úgy néz ki, hogy nem megyünk hétfőn még, de ma döntik el hivatalosan. Holnap elv. már tudnunk kell.


Btw nekem tetszik az online oktatás, mert így több dologra jut időm, bár már azért zavar ez a este 8-as kijárási tilalom, buliznak már egyet barátokkal..

2021. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!